Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes kislány kutyusnál...

12 hetes kislány kutyusnál normális, ha folyása van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kutyákra ez nem jellemző. Vidd el állatorvoshoz.
2008. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én most négy éves szukámnak volt kiskorában gennyes jellegű folyása. Sajnos, az első doki, aki megnézte, nem csinált tenyésztést, csak neki esett különböző gyógyszerekkel, még lyan antibiotikumot is kapott, amit nem lett volna szabad (mint azt utólag megtudtam), mert tönkre is tehette volna a veséjét. Mikor nem akart javulni, elvittem az egyetemi kórházba, dr. Thuróczy Juliannához, aki egyetlen tenyésztés után megállapította, hogy steril hüvelygyulladása van, ami viszonylag gyakran előfordul fiatal korban és az első tüzeléssel együtt magától rendeződni fog. Gyógyszert értelmeten volt neki adni, mert gyakorlatilag nem volt mire. Szerintem vidd el egy dokihoz és vetess tőle váladékot tenyésztésre, mert ha neki nem ez a steril gyulladása vn, akkor viszont annak komoly baj is lehet a vége.
2008. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi a válaszokat!
2008. júl. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!