Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyeség naplót vezetni egy...

Hülyeség naplót vezetni egy kiskutyáról?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam a fontosabb dolgokat lejegyzem róla, pl.: megtanulta ezt, nem rágja már a cipőmet stb... Szerintetek hülyeség?

2012. szept. 28. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az orrbelenyomást semmiképp se alkalmazd!

Mennyi idős a kutyus?

Ha megvannak már az oltásai, akkor evés-ivás-alvás-játék után mindenképp vidd le, átlagban pedig 2 óránként, ha lent pisilt/kakilt, óriási dicséret. Ha fent sikerült, akkor szó nélkül takarítsd össze!

Milyen kutyus amúgy? :)

2012. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én blogot írok a kutyusról. Nézd meg hátha kedvet kapsz:

mandula.blogger.hu

2012. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akinek van rá ideje, kedve és energiája az írja nyugodtan, bár én ezt az időt inkább töltöm a kutyával, ő is jobban értékeli.
2012. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Yukióóóó ***** válasza:
mandula.blogger!!! hát ez nagyon jó most olvastam végig , már bánom , hogy nem írtam én is annyira jó nézni , hogy nő fel egy kutya gyerek nagy kutyává persze még nem az de nyomon követem !! gratula tényleg nagyon jó és a képek is klasszak !!!!
2012. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást. Nekem sincs mindig időm írni, de a fontosabb eseményeket rögzítem. Így látja a tenyésztője, barátaim, kutyahaver gazdik, hogy mi történt Mandulával...
2012. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek egy 8 hetes szuka puliról van szó.Az orrbelenyomós módszert semmiképp sem akartam, olvastam róla, de ... nem szimpi maradjunk ennyiben. Mégegyszer köszi és a blogod nagyon szép és ötletes, ha nem haragszol meg lopok pár ötletet. :) Köszi!
2012. szept. 29. 14:36
 17/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség, nagyon is jó dolog!


Előző kutyámról itthon írtam word dokumentumban, hogy naponta mit csináltunk, mennyit sétáltunk, mit tanultunk, mennyit-mit evett...így betegség esetén is könnyű dolgom volt, pontosan tudtam, hogy mióta evett rosszabbul, stb.

Csak sokszor este nem volt lelkierőm megírni az aznapot, másnap megint nem, vagy már pár nappal később elfelejtettem...így abbahagytam.

Argos-sal is elkezdtem, mikor hozzám került 3,5 éve, aztán 1 évre abbahagytam, újrakezdtem...azóta sem csinálom...túl macerás minden jelentős dolgot leírni naponta, de akár csak 2-3 naponta is...fotókkal lenne az igazi, de a gép sincs nálam mindig és szar fotókat is csinál...

Eddig nagyjából legalább a nyereményekkel lefotóztam, hogy meglegyenek, de idén már azt is hanyagoltam...Tulajdonképpen felesleges...annyi rendezvényen ért el mindenféle helyezést, így sem emlékszem már a két héttel korábbira sokszor :D

Itthon a sok érem-oklevél, kupa, stb. úgyis szem előtt van...

2012. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is írok blogot a kutyáimról. Nem tudja senki ismerősöm, nem mutattam senkinek, csak magamnak írom, mert nagyon jó visszanézni :) Visszaolvasom az 1-2 évvel ezelőtti történéseket, és nagyon jó érzés. Pár dologra nem is emlékszem, így jó, hogy le van írva, párat meg jó újra átgondolni. Amikor például látom, hogy pár hónapja még mennyire nem ment valami, most meg egyértelműnek veszem, hogy tökéletesen működik.

Plusz elég érdekes dolgok is történnek a kutyáimmal (versenyek, vizsgák, bemutatók, forgatások, stb), és ez így még érdekes is lehet, hogy nem a 10 perces séta a háztömb körül a legnagyobb történés.

Sajnos én is lusta vagyok, így általában utólag írom le, hogy mi történt, és képet is csak később csatolok hozzá. De még így is jobb, mint a semmi :)

2012. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egyáltalán nem hülyeség, sőt! Nagyon jó lesz később visszaolvasni, hogy milyen kalandokat éltetek át együtt.


Én a kutyusomról naplót írok, hagyományos papír-formában. A külseje minimál stílusú, minden fontos eseményt leírok, meg a sétáinkat is, ha megtanult valamit, azt is. Általában nyomtatok képeket is, de ha éppen nem, akkor rajzolok. Nagyon hasznos, neked is ajánlom! :)

2013. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!