Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskola kérdések?

Kutyaiskola kérdések?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos golden retriever keverékem van. 2 problémám van vele, amit akárhogy is próbálok, nem tudok kezelni. Az egyik a behívás. Séták alkalmával semmi gond vele, nyugodtan elengedhetem, első hívásra visszajön, lásson bárkit vagy bármit a távolban. De ha valaki véletlen nyitva hagyja a kaput, akkor nincs az az isten, hogy visszajöjjön. Szórakozik velem, azt akarja, hogy elkapjam. Jutalomfalattal sem érek el nála semmit. A másik a láb melletti séta pórázon. Az sem megy neki igazán. Sokat foglalkozom vele, rengeteget tanulunk. Mindent nagyon hamar megtanult, és azt látom rajta, hogy szívesen is csinálja a feladatokat. Nagyon okos kutya, nem vele van a baj, hanem velem. Úgyhogy eldöntöttem, hogy kutyasuliba megyünk. Mivel nincs autóm, ezért ez van hozzám a legközelebb:

[link]


Volt olyan, aki járt ebbe a suliba? Mi a véleményetek róla? Nézegettem az oldalt, de azt nem írják, hogy mennyi idős kortól vihetem oda a kutyát. Nemsokára 5 hónapos lesz. Beállíthatok ennyi idős kutyával?



2012. okt. 1. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskolába biztos nem. Kutya óvoda szokott mostanában lenni ilyen célra. Ahol a a behívást gyakoroljátok leginkább. A kutya szocializációjáról szól igazából. hogy megtanuljon kommunikálni másik kutyákkal. 7-8 hónapos kortól van iskola. Ott lesz pórázfegyelem és a többi.
2012. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt nincs óvoda..:(
2012. okt. 1. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
hivd fel őket, és látogass ki egy foglalkozásra. magad döntsd el, hogy-e avagy sem.
2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én fogom eldönteni, hogy jó e vagy sem. De itt most olyanok véleményét várom, akik esetleg voltak ebben a suliban, és jó vagy esetleg rossz tapasztalatokkal jöttek el onnan.
2012. okt. 1. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi jártunk ebbe a suliba de nem igazán tetszett ://

Szigethalomra mentűnk át!NAGYON jó!!Holnap van képzés 18.00-tól és szombat 14.00-tól ha komolyan érdekel írj üzit szívesen segítek!:)(a suli a temetőnél az új bölcsöde mögött van)

2012. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, csak azt felejted el, hogy miután minden ember különböző, az igények is mások. valakinek ez jön be, másnak az. Engem például mindenki lebeszélt arról a suliról, ahova most járok. és itt annyi segitséget kaptam amiről álmodni sem mertem. Ezért irtam, hogy neked kell döntened, ne mások véleméyne alapján.
2012. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért akarja, hogy elkapd, mert utánarohansz, ha kimegy. Próbáltad már, hogy az ellenkező irányba elkezdesz kicsit futni és kedvesen hívod magadhoz? Általában be szokott válni:))) Egy próbát megér:)
2012. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!