Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legszobatisztább...

Melyik a legszobatisztább kutyafajta? Vagy legalábbis melyiket lehet a legkönnyebben szobatisztaságra tanítani?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kínai kopasz kutya.... az nem hullajtja a szőrét és kozmetikus se nagyon kel hozzá...
2012. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nincs elképzelésed, csak kéne kutya a házhoz, akkor sétálj be egy menhelyre, add elő, milyen célra kéne kutya, és ments meg egy életet. Teljesen felesleges ezért százezreket kiadni, olcsón meg ne vegyél kutyát, mert könnyen megszívhatod.

A másik fontos dolog pedig, hogy mivel szemmel láthatóan nem sokat tudsz a kutyázásról, azt javaslom, hogy olvass el egy-két könyvet (pl. Jan Fenneltől, vagy Cesar Millantól) a kutyák működéséről, illetve a Cerberos kutyaiskola Ebneveldéjét is nagyon ajánlom, sok hasznos információ van benne, amivel sok későbbi problélmát előzhetsz meg.

2012. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom... De az a kutya nem tetszik.
2012. okt. 2. 15:34
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen első kutyánk lenne. És menhely Debrecenben hol van?
2012. okt. 2. 15:36
 15/16 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értek egyet az elsővel. Nem tanul meg minden kutya ugyanolyan hamar szobatisztának lenni. Pl. a havanesek állítólag kifejezetten lassan 8-9 hónapos korukra lesznek teljesen szobatiszták...


Meg ahogy a gyerekek, úgy a kutyák egyes egyedei között is lehetnek eltérések. Én 2 évesen már szobatiszta voltam, míg az öcsém még 3 évesen SEM.


Na meg ez alapján, h csak az szobatiszta aki nem a lakásban szarik, akkor mi emberek sem vagyunk szobatiszták... legalábbis remélem XD Számomra a szobatiszta= kijelölt helyre tojás, nagynénémék kutyája az erkélyen egy ládába végzi a dolgát, amibe újságpapír van. Szerintem ő szobatiszta.

2012. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!