Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy a kutyák...

Lehetséges hogy a kutyák érzik a véget?

Figyelt kérdés
A kutyusom a napokban nem evett,nem ivott ha evett akkor kihányta :(( Ma pedig eltűnt...kerestem mindenhol de nem találom :(( egyébként már nagyon öreg :((
2012. okt. 2. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Ugye csak viccelsz??

Szerinted normális, hogy a kutyád napok óta hányt? Nem, ez nem az öregség, hanem betegség jele.

Másrészt meg mi az, hogy eltűnt? Te vagy a felelős érte, egy kutya nem tartózkodhat közterületen. Még ha el is akart volna menni meghalni, akkor sem lett volna szabad, hogy ki tudjon menni a kerítésen.

2012. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. :( Bár a kutyákra nem vall az, hogy elbújnak valahova. Ezt inkább a cicák csinálják. Sajnálom. Mennyi idős volt?
2012. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az igent arra értettem, hogy érzik mikor jött el a vég. De nem hívtál hozzá dokit, hogy megtudd mi a baj?
2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a nagypapám juhász volt téeszben és volt egy pulija... a papám balesetben meghalt, a mamám megtartotta a kutyust.. egy szép napom a kutyus lefeküdt a papám felakasztott biciklije alá és nem volt hajlandó onnan elmozdulni... fél nap mulva elpusztult (már nagyon öreg volt)
2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 intrepid ***** válasza:
100%
Igen. Én már többet láttam ilyet. Megérzik. Nagyapám kutyája juhászkutya volt, nem az a símogatós fajta, elpuszulása előtti estén végighízelegte az egész rokonságot, pedig ez nem volt szokása. Reggelre elpusztult....
2012. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4. válaszoló:Amikor elolvastam a válaszodat majdnem elbőgtem magam :(
2012. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Egyébként az állatok nincsenek annak tudatában, hogy meg fognak halni. Érzik azt, hogy gyengék, fáradtak. De nincsenek olyan fogalmaik, hogy élet és halál.
2012. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
13 éves :(
2012. okt. 2. 20:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Aki lepontozott írja meg, hogy miért.
2012. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha érzik is, semmi sem bizonyítja, hogy nálatok is ez a helyzet, ezt majd csak utólag fogod megtudni. Most a legfontosabb feladatod, hogy előkerítsd a kutyát, akárhol van, és elrongyolj vele egy állatorvoshoz. 13 évesen egyáltalán nem kötelező elpusztulni semmiben, elkaphatott valami betegséget is, ami gyógyítható. Úgyhogy még ne temesd, hanem kapd össze magad, és adj neki egy esélyt még néhány szép évre.
2012. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!