Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulterriert szeretnék...

Angol bulterriert szeretnék segítene valaki?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni! Szeretnék egy angol bullterrier kiskutyát, de sajnos nincs rá 50.000Ft-om, hogy vegyek egyet. Sajnos nagyon rossz környéken lakom a 2.5 éves lányommal. Majdnem mindennaposak a rendőrlátogatások, és féltem magunkat. Ha valaki tudna segíteni esetleg tudna adni nekem és a lányomnak egy kiskutyát nagyon hálás lennék!!

2012. okt. 3. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És nevelni azt meg tudnád? Orvosi költségek? Rendes táplálás? Kutyasuli?

Inkább vegyél gáz spért ha csak emiatt kell kutya..

2012. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt nem értem. Miért hiszed azt, hogy egy kutya meg tud védeni benneteket? Meg amúgy is. Ahhoz, hogy egy kutyát ilyen feladatokkal lásson el az ember, mint őrző-védő, ahhoz nem kevés tanulás és gyakorlás kell. És azt a kutyát nevelni kell, sétáltatni, foglalkozni vele. Nem egy kutya fog megvédeni titeket. Inkább vegyél gázspray-t...
2012. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igaza van az első két válaszolónak. ha meg esetleg úgy döntesz, hogy na, akkor jó neked a párezer forintos szaporított kutya is, akkor kis szerencsével kifogsz egy ideggyenge állatot, és lesheted, tőle ki véd majd meg.

egyébként mekkora marhaság, hogy na, védelemre kizárólag a bulltípus jó, abból is a tk-s fajtatiszta, nem ám fajtamentett, vagy menhelyi. de inkább nem adok tippet, ne akarj kutyát, és pont.

2012. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hàt ez a kérdés ..... pffffff az elso 3vàlaszolo leirta,h mit kell tenned!! neked aztàn minden valo,csak hàzi àllat nem! Bulli meg foleg!!! nekem Bull Terrierem van, szoval tudom mirol beszélek! meg kulonben is,ez NEM harci kutya! vegyél gàzsprayt,v baseball utot!
2012. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
Igaza van a többieknek. Ha félsz,a kutya nem fog tisztelni, nem fogod tudni irányítani,és csak nagyobb bajt okozol vele. Inkább szerezz be egy gázpisztolyt.
2012. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatsz túl sokat a bullterrierekről... Maximum akkor fog megvédeni, ha komolyan képzed, suliba és őrző-védőzni jársz vele. Az egyik leginkább emberimádó fajta, az enyémek (3 van) még a csöveseket és a részegeket is szeretik, mert olyan izgalmas szaguk van, és olyan furán járnak. :D

Ha meg veszel 20 ezerért az expresszen egy szaporított kutyát, jó eséllyel az említett összeg sokszorosát fogod otthagyni az állatorvosnál... mármint ha felelős állattartó vagy.

Miért nem mész be a helyi menhelyre és választasz magadnak onnan egy kutyát? A gondozók valószínűleg meg tudják mondani, melyik kutya az, amelyik védi a területét. Lehet, hogy nem lesz olyan "ijesztő", mint egy bullterrier (mondjuk ezt sosem értettem...), viszont garantáltan leszedi a nadrágot a hívatlan látogatóról. Na persze ehhez is legalább minimális szinten érteni kéne a kutyákhoz.

2012. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!