Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A VIP Puppy táp milyen táp?...

A VIP Puppy táp milyen táp? Összetevőleg?

Figyelt kérdés

Megpróbálok keresni összetevő leírást, nem tudom mennyire ismeritek a tápot.

Kimérve tudok venni 360-ért kilóját. Csirkés. Elfogadható árban van úgy gondolom, ennél még a pedigree és társai is jóval drágábbak. És aprószemű ami fontos, mert kistestű kutyának lenne.


2012. okt. 3. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem szólok hozzá többet a témához.. Nem nem tudom milyen a táp azt mondtam hogy 360ftért veszel neki tápot akkor adjál neki inkább maradékot az is jobb. A neten sehol nem találni róla semmit. Szal jó nem lehet. Azt mondtad írsz összetevőt nem írtál. MINDEN TÁP ROSSZ aminek az első összetevője nem hús.. ( a hús nem állati eredetű származékok..) Egyébként azzal van tele a tököm hogy embereknek van kutyájuk és nem költenek rá 2-3000ft.. egy hónapban. Nekem két nagy kutyám van azoknak veszek ilyen kaját. Inkább nem megyek el ide-oda csak hogy nekik jobbat vegyek. Jah igen nekem pont egy 0-val többe kerül a táp. Tudom tudom van akinek nincs rá..


Én azért vettem kutyát mert van rá pénzem hogy megadjak neki mindent ami kelhet neki. Te mért vették kutyát? mert cuki? ..

2012. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én se találtam a neten összetevőt, de annyit tudok, hogy a hústartalma 20 vagy 25%
2012. okt. 26. 21:03
 13/13 A kérdező kommentje:
A kutyát kaptam, én meg próbálom a legjobbat kihozni belőle, de akkor sincs pénzem kiadni x összeget. De annyi kivitelezhető, hogy 2 hetente ennyiért vegyek 1 kiló tápot. Mellé meg amit én eszek abból kap, meg hozzá natur rizs, vagy néha tészta.
2012. okt. 26. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!