Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne visszavenni a...

Ernet kérdése:

Hogyan lehetne visszavenni a kutyámtól a "falkavezérséget"?

Figyelt kérdés
A kutyám teljesen átvette a vezetést a családunkba ha pld.: azt mondjuk neki hogy mennyen innen akkor csak morog és vicsorog.És hiába szólunk rá egyre idegesebb lesz (jobban vicsorog.) és van olyan is hogy belénk kap..Hogyan kéne erről leszoktatni? SOS!

2012. okt. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy egyszerre egyetek. Mikor te eszel ő nem, csakis utánad. Tehát nincs nasi az asztal alatt. Be kell várja mig te befejezed a hamit.
2012. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

kedves első. te komolyan azt gondolod, hogy ez a megoldás a problémájukra??????

Akkor megfogod a nyakörvénél fogva, felemeled, és szépen kihajitod a házból. Legyél határozott, és magabiztos.

2012. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.:) de ha viszont "kidobom a házból" akkor meg elszökik azt meg nem szertném mert nagyon szerem a kutyámat..vagy pedig elkezd ugatni és a szomszédaim meg eléggé kilennének rám..
2012. okt. 4. 15:10
 5/7 Tyler913 ***** válasza:
100%

Amíg félsz tőle vagy félted őt addig nem leszel falkavezér. Mert a falkavezér NEM FÉL. Ha morog, vicsorog, egyszerűen le.bszol neki egyet, összefogod a bőrt a nyakánál, bedobod a sufniba vagy a fürdőszobába, rázárod az ajtót,és lehet gondolkodni.

Emellett pedig ajánlom elolvasásra a már linkelt cikket.

2012. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok jó tanácsot, de ha még tudtok valamit akkor jöjjön még tanács!
2012. okt. 15. 17:45
 7/7 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van! Az én kutyámmal 5 perce verekedtem szoszerint! (jo persze nem birkoztunk :D) hanem megragott valami es raszoltam vicsorgott morgott es hogyha egy targyal kozelitek fele(egy ujsaggal hogy adjak neki pofont) akkor megkapja az ujsagot morog vicsorog ra , most kint van a kertben es csondben van mert kicsit leuvoltottem a fejet :Dhihi ja es a kutyam kistermeto!! Nagyon nagy a pofaja az ilyenen valtoztatni kell.
2014. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!