Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet kiszoktatni a...

Roni123 kérdése:

Hogyan lehet kiszoktatni a kutyát a legkönnyebben?

Figyelt kérdés

6 éves magyar vizsla , és eddig bent lakott velem, de sose volt vele gond , és mivel napközbe ugyis sokat vann kinn ugy gondoltam kiszoktatom.

ha én ki akarnám szoktatni ahoz csak kutyaól kell(ami van) vagy épiteni kell neki egy kenelt?

nem akarnám persze bezárni....

hogy lehet legkönnyebben (és mikor)kiszoktatni?



2012. okt. 3. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarod bezárni akkor minek akarsz kennelt? amúgy meg valami jól szigetelt kutyaház kell neki, bár úgy tudom télen nem nagyon bírja ki kint.
2012. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Pont mikor jön a hideg akkor akarod kiszoktatni?:S:S

Oké hogy nappal kint van,bár télen még így is fázna nagyon,de éjszakára miért ne maradhatna bent szegény? Neki nincs aljszőre,nem bírná a hideget,kutyaólat meg lehet nem is használná,hát én nem tartom jó ötletnek a terved..

2012. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem úgy sikerült hogy esténként kizártam. 3 napig nyüszögőt az ajtóba de negyedik nap már be se akart jönni.

Csak majd esténként megfogsz örülni a kutyától:D

2012. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bár én nyáron szoktattam ki.
2012. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem fér el bent, ha 6 évig veletek lehetett?
2012. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyrészt várj vele tavaszig ne tovább, hogy szokja a hűvös időjárást mert utána meg a meleg jön. Aztán napközben legyen kint de estére enged be egy hét után már alugyon kint. A kenel azért jó mert napközben amíg nem vagy otthon addig nem rongálja a kertet.
2012. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat egyébként gondoltam megkérdezem akkor is hogyha nem kell(mert nem használnám)

Nem gondoltam hogy télen kellene kirakni , és azért kell mert nem csak én lakom egyedül a házban ahol élek. és ök nem birják így idáig tudtam húzni mert nyáron nem akartam mert akkora hőség volt.

2012. okt. 3. 20:04
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ne most télen szoktad ki, hanem majd tavasszal kezd, és akkor ősszel tud majd télre szőrt növeszteni és alkalmazkodni az időjáráshoz! JÓL SZIGETELT HÁZ!!!
2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!