Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » GF 600-al kapcsolatos kérdés?

GF 600-al kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Két hónapja adom ezt a készítményt kistestű felnőtt kutyámnak, porc kopás miatt. Előtte porcerősítő port szedett, két hónapig, amit kúra szerűen ajánlottak neki. De úgy hallottam, hogy a GF 600at lehet folyamatosan adni neki, vagy kúra szerűen egy-egy dobozzal. Kérdésem az lenne, ha most fél évig szedi (addig elég neki a 120 szemes), akkor ha mondjuk tartok 3 hónap pihenőt, akkor újra kell 5 hétig a dupláját adnom? Vagy elég már csak felet adnom neki naponta? Vagy inkább ne tartsak pihenőt, hanem adjam neki folyamatosan élete végéig?

Most pénteken, vagy hétfőn akarok majd konzultálni állatorvossal is, hogy ismeri-e a terméket, és ha igen akkor ő mit ajánl, mert ezt nem ők mondták. Csak jobbnak tartottam mint a porcerősítő port.


2012. okt. 3. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A gf 600 nagyon jó. Folyamatos szedését is ajánlják. Vegyél 300db-osat. az eltart egy ideig és 15000ért lehet itt venni. [link]
2012. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én luposan-t adok a kutyámnak! (ez por formában van és azt mondják ez jobban beszívódik) labradorom van 1éves múlt de 3 hónapos kora óta adom neki! Szerencsére semmi baj nincs vele, se a járásával!:)
2012. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt adom a kutyának. Szerintem ha kihagysz 3 hónapot, akkor sem kell az első 5 hétben kettőt adnod. De szerintem nem kell kihagynod 3 hónapot sem. Én 300 darabosat vettem, mert árban jobb mint a 150 darabos. De az a legtutibb, ha az állatorvosotokkal beszélsz. Az én dokim szerint ez egy nagyon jó készítmény, és én is pozitív változást észleltem a kutyámon. Ő 4 és fél hónapos, és sajnos kicsit gyorsabban nőtt a kelleténél, ezért az egyik lába görbe. 3 hete szedi a gf 600-at, és a lába lassan teljesen rendbe jött. Ha nem adok neki ilyet, akkor lehet olyan szinten deformálódott volna a lába, hogy lesántul felnőtt korára. Így a doki tanácsára ezt kapja, és teljesen jól van a kutya. Régebben kis sétáktól is bicegett, most futkorászhat és sétálhatunk akár órákat, nincs se bicegés, se lábemelgetés. Úgyhogy szerintem ne hagyd abba az adását, a kutyának ez nem árt hosszútávon, sőt! Amúgy észlelsz a kutyádon valamiféle változást, amióta adod neki?
2012. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából mikor elkezdtem adni neki, akkor ő már tünet mentes volt. Mert év elején volt beteg, és akkor kapott szurikat, meg Milgammát is szedett egy ideig, meg valami A betűs porcerősítő port (embereknek való). És gondolom az helyre hozta annyira, hogy már nem esett vissza.

De az is igaz, hogy mióta szedi ugyanúgy ugrál, néha lépcsőzik is, de ezt igyekszem tiltani neki (panelban lakunk), és semmi baja hálistennek. Szerintem ez a készítmény nagyban elősegíti ezt. Jövőhéten megyek az állatorvoshoz, mindenképp megkérdezem tőle, hogy hallottak-e már róla, és hogy ők mit ajánlanak. Végülis egy klinika, szóval csak jobban ismerik mint egy mezei orvos :)

2012. okt. 4. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 08:12 vagyok


Én egy "mezei" orvoshoz járok, és ő is ismerte a gf 600-at, úgyhogy a klinikán ezer százalékban tudni fogják miről beszélsz. :)

2012. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok általánosítani, csak az én mezei orvosom például nem ismerte :) Csak merem feltételezni, hogy klinikán jobb a színvonal, éppen emiatt vittem oda mikor baja volt.
2012. okt. 4. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, hogy nem általánosítasz, nem is azért írtam. :) Rengeteg orvos van még, akik nincsenek tisztában sem az újfajta tápokkal, sem ezekkel a táplálékkiegészítőkkel. Majd azért írd meg, mit mondtak a klinikán, kíváncsi vagyok. Szép estét. :)
2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!