Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kutyája a parlagfűre...

Akinek a kutyája a parlagfűre allergiás, vakarózik még?

Figyelt kérdés
Nem 100 % de valószínű hogy arra allergiás, a 2 éves bichon havanese szuka kutyusom. Kajaallergia sztem nem lehet, mert nem csirkéset adok neki, hanem hypoallergén tápot, acana bárány és almás verzióból. Már vagy másfél hónapja szedi a gyögyszert, plusz speckó samponnal is meg kell fürdetni hetente egyszer, az elején még jó is volt, de most megint úgy vakarózik, mintha semmit sem szedne. :(
2012. okt. 4. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én kutyám véresre harapdálta magát, vagy néha csak úgy előjöttek rajta piros foltok, kapott gyulladáscsökkentő szurit, és elmúlt... nem tudom, hogy a szuritol vagy mert már nem ingerli az a dolog ami kiváltotta a vakarózást...
2012. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém már nem nagyon. Milyen gyógyszert kap?
2012. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Suprastin.
2012. okt. 5. 06:46
 4/4 anonim ***** válasza:
az édes kevés prednisolon+atarax kell rá.
2012. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!