Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és allergiás a...

Terhes vagyok, és allergiás a parlagfűre. Lehet ilyenkor enni valamit? SOS nagyon szenvedek a tünetektől.

Figyelt kérdés
mára jött ki de nagyon eddig tünetmentes voltam. most meg egész nap folyt az orrom. Rinocort aqua van itthon spray használhatom? Használja valaki? a betegtájékoztató azt írja indokolt esetben. 6 hetes vagyok. mit gondoltok
2011. aug. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj be egy patikába és érdeklődd meg hogy melyik homeopátiás szer jó rá.

Várandóság alatt lehet szedni őket..Én is allergiás vagyok a parlagfűre és 26 hetes pocakos vagyok..Nekem már 3 hete tart és még kitudja meddig fog..Nekem ajánlották a hisztaminum nevű homeos bogyót,de nem vált be...Holnap megyek én is a patikába mert mondtak még 2-t ami jó ilyenkor..csak nem emlékszem már a nevükre..

2011. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nazalese Pollen Stop nevű terméket garantáltan használhatod. Ez egy celluloidpor, amit ha beszippantasz, beteríti a nyálkahártyádat, ezáltal csökkenti az irritációt.

Nekem poratkaallergiám van, én terhesen is használtam mindkétszer.

2011. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nagyon szenvedek már egy jó 2 hete nem tudok aludni mert mindig be van dugulva az orrom, viszket atorkom, a szemem. Én az orromra a luffeel nevű homeopátiás orrsprayt használom, a szememre Oculoheel szemcseppet, mind a két szer nagyon jó, de csak mint felületi kezelés... Ha esetleg kapsz valamit ami beválik azt írd meg légyszi, mert tényleg nagyon elviselhetetlen már ez az egész allergia dolog. 29 hetes km
2011. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tavaly voltam terhes, most meg szoptatok és ugye semmi értelmes, ható szert nem szedhetek. Tavaly találtam ezt : [link]

viszonylag olcsó (egyéb légtisztítókhoz képest), nem azt mondom, hogy tökéletes, mert ha kimegyek a lakásból akkor ugyanúgy rosszul vagyok, de legalább este tudok aludni. Egy nagy hátránya van, hogy csukott ablaknál működik jól, mi csak hajnalban szoktunk kiszellőztetni a nagyszobában. A gyereknél nyitva van az ablak, így nem tökéletes, de legalább kapok levegőt, pedig nekem is nagyon durva allergiám van. Ha van rá lehetőségetek próbáljátok ki.

2011. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Érdeklődj utána szoptatási tanácsadónál, szoptatás alatt lehet egy csomó mindent szedni. Pl. Telfast-ot, ezt biztosan tudom, én is szedtem.

2011. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rhinocort aqua orrsprayt vagyok kénytelen használni, mert különben egész éjszaka nem alszom és fulladok. Sajna van benne szteroid, de csak helyileg hat, elenyésző mennyiségben szívódik fel. És fél adagot fújok be. Nem tudok mit tenni, semmi más nem használt. Allergológussal megbeszéltem...
2011. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"erhesség, szoptatás:

Terhesség ideje alatt és szoptatás esetén a gyógyszerek alkalmazása mindig alapos megfontolást igényel.

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával.

A tapasztalatok szerint terhes anyák és gyermeküket szoptató anyák kezelése során a Rhinocort nem okozott egészségkárosító hatást sem az anyánál, sem gyermekénél. Ennek ellenére fontos, hogy terhességéről, valamint ha gyermekét szoptatja, tájékoztassa kezelőorvosát!"


Ez van a rhinocort tájékoztatójában is

2011. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem direkt a Rhinocort Aquát írta fel a doki terhesség és szoptatás alatt. Azt mondta, az teljesen ártalmatlan a babára! Nyugodtan használd!
2011. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!