Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a golden...

Mit kell tudni a golden retriverekről?

Figyelt kérdés
Akinek van, mik a tapasztalatai vele? Milyen a természete, könnyen tanítható-e, stb....

2012. okt. 4. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan tanulnak, rengeteg foglalkozást igényelnek, sok séta, sok játék. Nem szeretnek egyedül lenni, iszonyat barátságos és család centrikus kutyák. Ha teheti az ember, vigye kutyasuliba, mert saját maga nem tudja kihozni a kutyából azt a maximumot, amire a kutya képes. Hajlamosak az ízületi betegségekre, ezét fontos, hogy jó helyről legyen a kutya. A szőre ápolása nem igényel túlzott erőfeszítést, de a fésűhöz még kicsi korában kell hozzászoktatni.
2012. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
család centrikus,gyerek barát,elégé könnyen lehet tanítani.Nagyon ragaszkodó,nyugodt kutya.Sok mozgást,játékot igényel.Én nagyon imádom ezt a fajtát meg a labladort.Sajnos tavaly a mienkét megmérgezték amit kikezeltett,de belső baja lett meg idegi így el kelett altatni
2012. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)Napi hány órára kell levinni sétálni?
2012. okt. 4. 12:05
 4/25 anonim ***** válasza:
2 vagyok. javítok megmérgezték a mienket amit kikezeltettünk állat dokival de belső baja lett meg idegi így sajna el kellett altatni,párom rettentően meg siratta a karjába vitte mikor elásta..
2012. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2 vagyok lakásba akarod tartani???
2012. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem goldenem van. :) Csak ajánlani tudom. Gyerekek, testmozgást kedvelő gazdik mellé tökéletes. Közepes szinten igényli a sétákat, labdázást és imádnak úszni! Szüksége van a törődésre és simogatásra. Mindezt rengeteg szeretettel és hihetetlen ragaszkodással hálálja meg. Tipikusan az a fajta kutya amelyik egy nehéz nap végén is megnevetteti az embert.

Emellett nagyon könnyen tanítható, egyike a legértelmesebb kutyafajtáknak.


Az enyémet Cindy-nek és hívják 8 éves. :)

2012. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Goldit is lehet lakásban tartani...
2012. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam naponta vinni sétálni. (kertes házban lakom). Ha lakásban tartanád, szerintem napi 1x40 vagy 2x20 perc séta elég neki. (egy kis labdázással)
2012. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Goldit is lehet lakásban tartani..."


Így igaz. Megfelelő mozgatással!

2012. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem nekem lesz, anyum barátjának, aki kertes házban lakik, én a 3.-on lakok, de ide is el lesz hozva többször, úgy terveztük :) Vagy az nem jó neki? Hogy ingázik két ház között úgy hetente-kéthetente?
2012. okt. 4. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!