Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a golden...

Mi a véleményetek a golden retriverekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a golden retriverekről? Jó házörzésre?(Sokan elítélik, mert "büdös")


2012. márc. 30. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Házőrzésre egyáltalán nem való. Amúgy nekem szimpatikus kutya.
2012. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztán kell tartani, minden ápolatlan állat büdös nem csak a golden retriever.
2012. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azon kivűl hogy tucat kutya nincs vele gondom..

nagyon barátságosak és játékosak, házőrzésre tényleg nem alkalmas ahoz túl barátságos, büdös?? hát akkor ha nincs fürdetve és ápolva a szőre akkor igen az,amúgy meg rendes kutyaszaga van mint miden kutyának..

2012. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Büdös?? Ekkora butaságot még nem hallottam:D

Amúgy házőrzésre alkalmatlan. Ugatni ugat (mivel minden kutya territoriális) de szerintem többségük farokcsóválva engedne be bármilyen idegent.

2012. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tucatkutya.. Összekevered a labradorral.

Nekem goldenem van, egy tündér :) És igenis őrzi a házat! Csak azért, mert nem ugatós, még odafigyel a rendre :)

Nagyon tanulékony, 3 évesen tanítottam meg a legtöbb trükkre, amit tud. Kicsit makacskodik néha, kiskutyaként rengeteget ásott, növényeket pusztított, de aztán egyik napról a másikra felhagyott ezzel a rossz szokásával. :)

Azt szeretem benne a legjobban, hogy ha belefekszik a legnagyobb sártengerbe, kimászik, megrázza magát és úgy ragyog a bundája, mint új korában :D tehát látszatra mindig tiszta (persze fürdetem is). A kutyaszag...hát az kutyaszag. Egy igazi gazdi elviseli :) Mellesleg ő a legjobb barátom, el nem tudnám képzelni az életet nélküle.

2012. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tucat, nem kéne, mindenkinek goldenje, labradorja, amstaffja, wetie-je és yorkie-ja van. Egyik sem kéne.
2012. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben én is mindig labradort vagy goldent szerettem volna, de észrevettem, hogy eléggé elterjed kutya fajták, inkább a magyar fajta kutyák tetszenek. Illetve a golden is tetszik, de nem szeretnék amiatt, mert sok mindenkinek az van.
2012. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!