Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhászkutyát lehet...

Kaukázusi juhászkutyát lehet panelban tartani?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy ilyen kutya, de nincs kertes házam, és valószínű sosem lesz.
2009. aug. 4. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
nhekünk is ilyen kutyánk van. NEM LEHET! felejtsd el....nem rossz indulatbol de keres smásmilyet panleba!!!!!!!
2009. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj ez egy hatalmas twestű kutya ami=nagy térigénnyel
2009. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha kínozni akarod szerencsétlen állatot, akkor igen. Az egyik legnagyobb méretű kutyafajta, ráadásul zárt térben hajlamos megkattanni. Nagyobb méretű kert kell neki, a panelben ő is, ti is rosszul éreznétek magatokat. Igazság szerint én még csivavát sem tartanék panelban...
2009. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor a csivavát hol tartanád? Az udvaron?
2009. aug. 4. 21:39
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
kis termetű kutyákat nyugodtan tarthastz panelban , reggelente leviszed sétálni meg este, vagy mittomén:D de tarthatsz nyugodtan, de azért ekkorát ne!(első voltam)
2009. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De nekem kau kell:(
2009. aug. 4. 21:43
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

amit én hallottam hogy a kaukázusi nagyon vad kutya, tehát kemény kéz kell hozzá és nagy tér, én nem ajánlom panelba, majdnem olyan mintha egy dog mászkálna otthon

inkább a közepes méretű kutyák közül válassz

2009. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem, kicsim, neked egy nagy pofon kell a hisztid miatt...

A kaukázusi juhász nem való panelbe. Rossz neki is, neked is. Vagy kert kau-val, vagy panel pincsivel. Ennyi a lehetőséged.

2009. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ok értem:( Akkor milyen kutyát ajánlotok panelba, ami kicsi vagy közepes és hasonlít a kaura?
2009. aug. 4. 21:55
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm szomszédja amúgy berni pásztort tart a 23 nm-es garzonban. A mi lakásunk 55 nm.
2009. aug. 4. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!