Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik lakásban tartják nagytest...

Akik lakásban tartják nagytestű kutyájukat! Hetente hányszor takarítotok?

Figyelt kérdés
Hetente többször felmostok és porszívóztok? Vagy Engem anyám lehülyézett, hogy csak hetente kétszer mosok fel, mert a kutya lakásban van, szerinte minden nap fel kellene mosnom. Naponta felporszívózok, de csak szerdánként és vasárnaponként mosok fel. Ti mennyit takarítotok a kutyus után? És milyen kutyátok van?

2012. okt. 5. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Ó, én a trehányság netovábbja vagyok. Csak akkor szoktam felsöpörni és felmosni, ha már a kutya kosara körül masszív szőrmennyiség van. Amúgy nem érdekel....(tudom, szégyelljem magam)


Bár most épp takarítok mint egy kisangyal, mert a párommal veszekedtünk, és mindig jó kedve lesz ha hazaérve tisztának látja a kecót.

És van mit takarítani, mert 90 nm.

2012. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még mielőtt megemlíti valaki, nem én pontoztalak le titeket, mindenkinek zöld kezet nyomtam.
2012. okt. 5. 16:16
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Felsöprés/porszívózás attól függ mennyire vedlik, volt, hogy naponta kellett. Felmosás pedig attól függ mennyire lesz kosz, értelemszerűen ha látom, hogy kosz van, akkor felmosok.

Egyéb esetekben heti 1x szoktunk.

2012. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Little Red. :) És megérdemli, hogy kitakaríts neki? :D Mármint a párodnak..

Tudom, nem ide tartozik, de mi lett azzal a két mérgezett kutyával, akikről videót raktál ki egy kérdéshez? Nem muszáj ide írnod, írhatsz privátba is.

2012. okt. 5. 16:18
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Megérdemli :)


Hát, még mindig nem tudni h mi lesz velük. Tegnap reggel jól voltak, délutánra megint romlott az állapotuk, reggelre se jól, se rosszul nem voltak. Szóval még sajnos az életveszély se múlt el :( De nagyon szurkolok nekik, mást sajnos nem tudok tenni egyelőre.

2012. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezek nem túl jó hírek.:( Én is szurkolok nekik, bár tudom ez nem sokat segít rajtuk...Remélem felépülnek!
2012. okt. 5. 16:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Én minden nap felporszívozóm az egész lakást és fel is törlök.

Ha már bent lakik a kutyám , mégse mondja senki hogy "retkes vagyok" :D

2012. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Te dolgozol amúgy v hogy csinálod, hogy minden nap takarítasz, mentek sétálni, lemozgatod esetleg háztartást vezetsz stb? :D

2012. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Attól, hogy az ember nem minden nap mos fel, nem hinném, hogy retkesnek titulálnák...utolsó előtti. Meg sokaknak idejük sincs a folytonos takarításra.
2012. okt. 8. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!