Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar rongyozni a malinois...

Nem akar rongyozni a malinois kutyám mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hete hoztunk 1 kutyát az állatmenhelyből fajtatiszta Belga juhász malinois.Akarnék vele 1 kicsit rongyozni de ha a kezembe van fél tőle és nem akar a rongyra harapni de ha eldobom akkor rá harap és elviszi ... Mit csináljak , hogy rongyozzon ?

2012. okt. 6. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hete van nálad...mégis mit vársz? Hogy most azonnal de működjön a kutya??

Ki kell alakítani vele bizalmat. Ez nem megy egyik napról a másikra, pláne h menhelyi volt. Ki tudja hol született, ki tudja milyen ösztönei vannak és ki tudja h mit csináltak vele előtte.

Egyáltalán tisztázzuk h mit értesz rongyozás alatt és mit csinálsz ilyenkor illetve a kutya mit csinál rá?

2012. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeret rongyozni...De miért zavar téged,hogy nem harapja a rongyot a kezedbe?Mert mintha nagy baj lenne ez,úgy érzik a kérdésedből....Csak nem értem,hogy miért akkora gond ez..
2012. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köss a rongyra egy madzagot, eldobod neki, persze a madzagot fogod, ő meg ráfog és akkor mehet a huza-vona, gyengén először, nehogy megszeppenjen, csak pár pillanatra tartsd, utána add mindjárt neki, ha már magabiztos növeled az időt.
2012. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy törölközővel csapkodták az előző gazdái és fél tőle... de várj még vele, pár hetet hátha rákap. Bár én sem értem miért ilyen nagyon fontos...
2012. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!