Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lenne a kutyám?

Beteg lenne a kutyám?

Figyelt kérdés

Két napja leginkább csak fekszik. Nem akar sétálni sem. A kajáját megeszi, de nem olyan lelkesen mint eddig. Mindig habzsolva evett, most meg komótosan, kelletlenül. Iszik rendesen, a széklete is normális, nem hányt, az ínye is normális színű. Kullancs ellen advantixot használunk, igaz elsején kellett volna a következő adagot rácsepegtetni csak elfelejtettük, tegnap raktuk rá. Egyébként olyan pörgős,energikus kutya, szóval nagyon fura ez a folytonos fekvés. 6 hónapos szuka.

Kedden rendel az állatorvos akihez járunk, szerintetek várjak addig vagy már holnap vigyem el az állatkórházba?


2012. okt. 6. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A lázát nem mérted?
2012. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mértem, nincs lázmérőnk. Nem száraz az orra, sőt az előbb vettem észre, hogy folyik. Talán megfázott?
2012. okt. 6. 15:01
 3/8 buga1 válasza:
Ha megoldható, akkor az orvost ajánlom. Valami baja biztos, hogy van. Ha nem fizikai, akkor pszichikai. Ha kedden akarod elvinni, akkor ennyi erővel elviheted holnap is. Aztán írd meg az eredményt.
2012. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap visszük, most már nem is eszik. Az ebédet meg a vacsorát már nem ette meg. :(
2012. okt. 6. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérlek írd meg mit mondott az orvos. remélem nincs nagy baja. Jobbulást!
2012. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinál reggel, megmérte a lázát, hőemelkedése volt, de azt mondta biztos volt az több is, mert estére szokott felmenni. Jó alaposan megvizsgálta, azt mondta nagyon kevés tünetet produkál, ez még akármilyen lappangó betegség lehet. Adott neki egy kis antibiotikumot meg fájdalomcsillapító+lázcsillapító injekciót és abban maradtunk, hogy ha holnap még mindig rosszul van, menjünk vissza. Most sokkal jobban van, már eszik, járkál de azért még mindig nem a régi, nem játszik a másik kutyánkkal, pedig nagyokat szoktak kergetőzni, meg elvittem egy rövid sétára, hogy megnézzem a mozgását (ezt is a doki javasolta, hogy kizárhassuk a lyme-kórt) és a hátam mögött vánszorgott csak, pedig általában alig bírom tartani vele a tempót. Szóval attól függenek a továbbiak, hogy holnapra megint belázasodik-e.
2012. okt. 7. 18:34
 7/8 buga1 válasza:
Jobbulást!
2012. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!