Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám cápaszájú, van...

A kiskutyám cápaszájú, van ilyen kutyusoknak külön etetőtál?

Figyelt kérdés
A normál tálból alig tudja megenni az ételt, mert nem fér hozzá rendesen, földről vagy ha tartjuk a tálat megeszi,de ez nem megoldás. Tudtok esetleg vm specko kutyatálat??
2009. aug. 5. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a cápaszáj?
2009. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az a cápaszáj? :O

Ezt nem bunkóságból kérdem,tényleg nem tudom,még nem halottam ilyenről.

2009. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla. Talán előre vagy hátraharapás lehet, de nem tudom a kérdező melyiket hívja cápaszájnak...
2009. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bocs, hátraharapásra gondolok, orvos hívta így, ezt jegyeztem meg:-)

Na szóval elég nagy, kb4 cm eltérés van a felső és alsó állkapocs között.

2009. aug. 5. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:

szerencsétlen :(

talán kiprobálhatnátok egy etető állványt

ilyesmit: [link]

2009. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém:( Ha tartjátok a tálat és úgy tud enni, akkor az etetőállvány tényleg jó megoldás lehet. Milyen fajta a kutyus egyébként?
2009. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Óriás schnauzer keverék.

Most 6 hónapos, eddig nem volt tul nagy gondja ezzel, kivéve hogy az orra nagyon beleért a tálba, így nehezen vett levegőt viszont ha lefeküdt szépen tudott enni. Az utóbbi pár napban jött ez elő.

Megpróbáljuk az álványos tálat, de amikor tartom neki kicsit megdöntöm, és úgy könnyen kieszi. Ezért gondoltam hátha van olyan tál ami alapból döntött...egyik alja magasabb mint a másik...remélem érthetően írtam le..:-)

2009. aug. 5. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen tál nincs, etetőállványt vegyél.
2009. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy az etetőállványt próbáld meg,vagy ha megdöntött tálból tud enni,akkor akár valamivel alátámaszthatnád. Mondjuk könyvekkel...vagy téglával nem is tudom.
2009. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!