Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tolna megyében hol érdemes...

Kérdező111 kérdése:

Tolna megyében hol érdemes csivavát venni?

Figyelt kérdés
1,5éves Ragdoll mellé jó ötlet? valakinek tapasztalat?

2012. okt. 7. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Tolna megyében nem tudok kennelt. Az, hogy a macska mennyire fogadja be az a kutya személyiségétől függ. Bár a csivavák szerintem elég önközpontuak és szeretnek a középpontban lenni. De szerintem ha már kicsinek ismeri a cicát akkor nem lesz gond!
2012. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázi&Csenge ***** válasza:

Sehol. Ne csak Tolna megyében keresgélj! Tudod, sok divatkutya fajta, pl. a csivava, a yorkie és hasonlók nagyon népszerűek a szaporítók körében, és ha csak egy meghatározott helyen nézelődsz, nagy az esélye, hogy egy ilyen embertől szerzed be a kutyádat,aki lehet, hogy csak egy keverék (sőt, biztos, mert a TK nélküli kutyák csak fajtajellegűnek minősülnek), aki idegi roncs, agresszív és aki él veled 2 évig, mert aztán előjön egy csomó genetikai betegség, aztán...Nézz körül egész Magyarországon, és külföldön is. Nem fontos a világ legjobb kenneleiből megvenned a kutyád, de jó, ha nem egy nevesincs helyről szerzed. Böngészd át ezeket az oldalakat:

a wiki a csiviről: [link]


minden a csivaváról(HASZNOS): [link]


kutya-tár a csiviről: [link]


magyar csivi tenyésztők: [link]


minden, ami JÓ és HASZNOS, magyar és KÜLFÖLDI kennelek: [link]


Alaposan olvass a csivava fajta, és a tenyésztők után, persze egy honlap alapján nem lehet megállapítani, hogy ki a nagyon jó, minőségi tenyésztő, de azért sokminden kiderül.

Ja, és szerintem a ragdollal (egy macskafajta, ha jól tudom?) jó haverok lesznek, csak össze kell szoktatni őket, a google-n találsz sok ötletet ehhez.

Jó kutyázást, hosszú, boldog együtt töltött éveket!

2012. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi hasznos volt!
2012. okt. 13. 12:52
 4/4 Jázi&Csenge ***** válasza:
Nincsmit, ha van még kérdésed, nyugodtan írd le privibe:)
2012. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!