Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nemrég sétáltatás...

A kutyám nemrég sétáltatás közben, játszani akart egy varangyos békával?

Figyelt kérdés
A béka valószínűlg pofán köphette, a kutyusom elkezdett ugrálni meg rázni a fejét.. és láttam hogy habos a szája felkaptam behoztam a lakásba, gyorsan kimostuk a száját.. aztán fehér habot hányt.. aztán újra kimostuk a száját, de ideges volt föl le mászkált, öklendezett.. most fekszik, probáltuk etetni nem akart.. inni probált de nem tud.. :S Milehet ?? belehalhat ha mérgező a varangyos béka ??

#varanygosbéka
2012. okt. 7. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy fecskendővel vizet nyomsz le a száján, vagy tejet vagy joghurtot vagy amit akarsz
2012. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a száját lehet hogy a szájkimosás közben felsértettétek (vagy túl erőszakosak voltatok és fáj neki) esetleg a béka megharapta
2012. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mekkora a kutyád? Ha kistestű akkor lényegesen erősebb a béka "vegyi fegyverének" a hatása. De nem jellemző, hogy halálos lenne a varangyos béka mérge, csak nagyon szélsőséges esetben lehet komolyabb baj belőle.


A béka nem tudja megharapni egy kutya száját. Tejet ne adjatok neki, mert fosni fog tőle és akkor még jobban kiszárad. Nézzétek meg, hogy a szájmosástól nem-e sérült meg a szája (előfordulhat).

2012. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na eszik már, ugye?
2012. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

a béka nem harap (: nyugi nem lesz semmi baja, mindenképp víz kell neki holnapra kiheveri.

azért majd írd meg mi lett. a többiek már mindent elmondtak.

2012. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hogy van a kutyus? :)
2012. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutya természetesen túlélte. A gazda viszont belehalt a pánikba, azért nem ír.
2012. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocsii hogy nem írtam, a kutyus helyre jött másnapra amugy meg közép uszkár fajta. :) megtanulta, és többé nem megy béka közelébe. :D
2012. okt. 18. 21:37
 19/19 anonim ***** válasza:
ezt jó hallani :)
2012. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!