Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem merem kivinni a kutyámat...

Nem merem kivinni a kutyámat sétálni. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Van egy westie kutyusom, és nem merem kivinni őt sétálni a városba egyedül, mert félek, hogy elveszik tőlem. Hogyan győzhetném le ezt a fóbiámat? Lécci segítsetek!! 14/L

2012. szept. 21. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Mért vennék el tőled ? a tk nélkül nem ér sokat..
2012. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
most komolyan kinek kell a te kutyád???nyugodtan vidd el sétálni...
2012. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne viccelj már...Max a kertedből lopják ki a kutyát. De sétáltatás közben senki nem fogja tőled ellopni.
2012. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezt egy pszichológussal beszéld meg. Vagy egyszerűen csak vidd ki, és majd megtapasztalod, hogy nem veszik el.
2012. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. szept. 21. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja senki elvenni a kutyádat az biztos !

Próbáld meg azt,hogy először elviszed anyukáddal,barátnőddel bárkivel, ketten sétálni a kutyát. Később aki veled van lemarad tőled, így már egyedül sétáltok,de megmarad a biztonság érzett ha baj van (DE NEM LESZ :) akkor ott van valaki aki segít. Aztán ha már ilyenkor se félsz,lehet azt,hogy még mindig lemegy veled valaki,de ő előbb felmegy aztán már csak egyedül viszed!


Nincs ok a félelemre,nyugodtan viheted! :)

2012. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

9 éve van meg a kutyám (bichon) és 10 éves voltam amikor kaptam, mindig egyedül sétáltam vele este is,egyszer se gondolkodtam azon,hogy elveszik tőlem :D


nyugodj meg és vidd el sétálni,nincs olyan hülye ember aki fényes nappal egy gyerektől elvenné a kutyáját!!

2012. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 válaszolónak volt a legértelmesebb válasza!! Köszi nektek!! :)
2012. szept. 21. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félni. én este szoktam elvinni a kiskutyámat sétálni, eddig nem nagyon volt probléma, max a kutyákkal lehetne, de amerre tudom, h vannak kóbor kutyák, arra nem megyünk. ellopni nem fogják, főleg ha még sötétedés előtt mentek ki sétálni, előbb rabolnának el téged szerintem, de téged se fognak, gondolom eddig se tették :D
2012. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok, nekem is van amúgy kutyám és én viszem le mindig sétálni egy nap 4x,senki nem akart elvenni szóval ahogy a többiek is írták itt , hogy ők is egyedül sétáltatják és nincs gond :) ha nem nagyon félsz akkor nyugodtan kihagyhatod azt hogy először ketten viszitek stb. Azt azért írtam,hogyha sehogy nem megy így szerintem megszoknád. Ha meg egyből megy egyedül az még jobb :)

Sok sikert!

2012. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!