Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam egy kutyát, leírás...

Láttam egy kutyát, leírás alapján milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés
Elég magas, legalább 60-70 cm, fehér, göndör szőr, lógó fülek és hosszú enyhén ívelt farok. Nagyon jópofa volt!
2012. okt. 7. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
törpe snaci volt szerintem vagy egy dán dog! nemtudom pontosan!
2012. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem kuvasz volt, attól sokkal göndörebb volt, csiga-szerű.
2012. okt. 7. 21:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, biztos igazad van, mindkettő pont így néz ki!
2012. okt. 7. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan, mint Sajó a Jamie és a csodalámpából?
2012. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval egy kuvasznál göndörebb szőrű kuvaszt láttál végső soron? Tutira nem kuvasz volt? Közöttük is vannak göndörebb szőrűek. [link]

A másik tippem a keverék :)

2012. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Besenyő pista bácsi, amiről írsz, az egy bobtail, annak meg nem göndör a szőre. Ja és nem hosszú szőre volt.

Akumi! Tuti nem kuvasz volt, egy kuvasz szomszédjaként nőttem fel és a keresztanyáméknak is az volt, szal azt megismerném. Egyébként tudjátok, mire hasonlított? Egy óriás uszkárra, csak nem uszkárosan volt nyírva. Vagy lehet, hogy egy óriás uszkár volt, ami egyáltalán nem volt megnyírva? Csak nem nagyon találok nyíratlan óriás uszkárról képet.

2012. okt. 7. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyasmi szőre lesz, mint a pulinak, rasztásodik meg minden, ha hagyják nőni. Vagy legalábbis olyan is lehet, bár itthon még nem láttam egyet sem, pedig izgi :)

[link]

2012. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egy fiatal vagy rövidre nyírt komondor volt?
2012. okt. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Annak lenyírva full göndör a szőre? Nem tudom. Mutatok egy képet, ez egy nyíratlan óriás uszkár, hát kb erre eléggé hasonlított:

[link]

Fehérben, de a füle és a feje nem ilyen volt. De lehet, ennek pont a feje van meg kozmetikázva és azért más.

2012. okt. 8. 09:37
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van!

Így nézett ki:

[link]

Nagyon jófej így!

2012. okt. 8. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!