Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, a 4 hónapos...

Mit tegyek, a 4 hónapos kutyusom beteg, de nincs pénzem állatorvoshoz vinni?!?

Figyelt kérdés
pár napja mindent kihány,és elég rossz passzban van,lehet lenyelt valamit vagy elkapott valami betegséget ,nincs semmilyen ingyenes állat ellátás? vagy hova vihetném ahol tudnak segiteni?:(nagyon aggódom,szörnyű ez a tehetetlenség:(

2012. okt. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Oltásai megvannak? Féreg hajtva van? Ha van állatorvosotok, hívd fel, és mondd el neki mi a helyzet. Nincs pénzed, viszont beteg a kutyád, és szeretnéd ha megvizsgálná. Amint tudod, törleszted a pénzt. Ha rendes a doki, megérti!
2012. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Felelőséggel kéne állatot venni..
2012. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemkellenek a leoltós megjegyzések köszi van elég baj így is,egyébként nem én vállaltam a kutyust csak rajtam maradt, addig nem kell megszólalni amíg fogalmad sincs semmiről!Az első válaszolónak meg nagyon köszönöm,fel is hívom az orvost!az oltásai megvannak,remélem semmi komoly betegség nem lehet:(
2012. okt. 8. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Mit jelent a pár napja? De akárhogy is, napok óta szenved és benned csak most tudatosul, hogy esetleg tenni kéne valamit?! Ezt nem nevezném épp felelős állattartásnak! Kutyát tartani pedig koránt sem kötelező! Kérj kölcsön, beszélj a dokival, esetleg próbáld menhelyjel, fajtamentőkkel megbeszélni, hogy segítsenek.

(Mellesleg egyes, kulturáltabb országokban, így Svájcban is csak az tarthat kutyát, akinek rendszeres, bizonyos határt meghaladó fizetése van. Hogy nálunk ezt sem lehet bevezetni!)

2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként tegnap előtt csontot hányt ,aztán tegnap este egy kis kaját,de mivel ma is hányt nagyon meg ijedtem ,de kiderült hogy semmi probléma szerencsére:)kapott egy szurit és már minden oké:)
2012. okt. 8. 19:38
 6/6 A kérdező kommentje:
ja de az utsót most olvasom,mivel még nem rendelkezem önnáló keresettel és a szüleim nem voltak itthon hirtelen nem tudtam mit tenni,nem értem miért kell lehurrogni valakit ha segítséget kér, nem kell megjegyzéseket tenni hanem az adott kérdésre választ adni,bár lehet hogy némelyeknek nincs valami jó szöveg értése,vagy csak szimplán okoskodni akar.
2012. okt. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!