Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata gazdik! Mikor kezdett...

Dalmata gazdik! Mikor kezdett el tüzelni a szuka kutyátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Fél év után, de akk nem kell bepároztatni, hanem 1 évesen, a 2. tüzelésnél szabad először, am félévente tüzel.
2009. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs bepároztatni soha! Ivartalanítás miatt kérdeztem, mert a mi dokink csak első tüzelés után válalja. De azért köszi a választ várom még más válaszát is!
2009. aug. 6. 11:25
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem értem, hogy miért 51 százalékban hasznos a válasz, amikor 100 százalékban az, de tényleg... Most képzeld el, ha téged kiivartalanítanának... Legalább egyszer hagyd szülni!
2009. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem szavaztam se fel se le a kérdésed mert eleve hülyeségnek tartom ezt a szavazósdit. Amúgy meg nem akarok erről vitatkozni. 14 éves vagyok, és tisztában vagyok a mai világ helyzetével. Így is rengeteg a kidobott, szenvedő, menhelyi vagy gyepmesteri telepen elő kutyák száma, nem akarom eggyel sem növelni ezt a számot. Mellesleg a kutyák ösztönállatok, nem olyanok mint az emberek. Amúgy meg nem szeretném növelni a rák kialakulására az esélyt azzal, hogy fialtatom szegényt. Meg amúgy is én nem tudnék tenyészteni, főleg, hogy kiskorú vagyok meg minden. Szaporításról meg szó sem lehet! A tüzelést is átvészelni szürnyű nekem is meg a kutyának is. Úgyhogy erről ennyit. Bocsánat ha esetleg megbántottalak. És örülnék ha válaszolna még más is. Köszi.
2009. aug. 7. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

14 éves fejjel nagyon felelősségteljesen gondolkodsz, és teljesen egyetértek Veled. Jó lenne, ha más kutyatartók is így gondolkodnának.

Bár dalmatám sosem volt, szerintem 7-8 hónapos kor körül várható az első tüzelés.

2009. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Basszuska, nem szeretnéd okítani a korod belieket a felelős állattartásról, meg sétáltatás közben a többi kutyást?

Ha egy generáció így tudna felnőni Magyarországon, ahogy te gondolkodsz, akkor a menhelyeknek nem kéne annyi, de annyi telefont visszautasítaniuk, és foglalkozhatnának a valóban rászorulókkal, nem fulladnának bele a házi szaporulatok megmentésébe.

Annyira jó, hogy vannak ilyen gyerekek, legyél nagyon büszke magadra!

2009. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
milyen száz százalékos a válaszod öcsém szerinted az egy éves kutyát már lehet pároztatni egy egy éves kutya még kölyök korántsem érett még arra hogy fialjon még fejlődik
2009. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
és egyszer sem kell neki fialni ezt hozzá nem értők találták ki
2009. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha kiivartalaníttatod a kutyádat, te marha, akk gondolj bele, h téged is ki kéne ivartalanítani, minek még1 ilyen állatkínzó belőled! Te pisis, add el a kutyád, hátha jobb gzdája lesz, rem sose szülz te gyereket!
2009. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Kedves utolsó, mielőtt ilyeneket írsz, nem ártana gondolkodnod, és utánajárnod a dolgoknak. Egyébként pedig szégyellheted magad.
2009. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!