Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hajdú-Bihar megyében van...

Hajdú-Bihar megyében van lehetőség kutyám elhamvasztására, ha - nagy fájdalmamra - itthagy?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan lehetőséget, hogy a szolgáltatás a házhoz jön, van ilyen itt is? Segítsetek, mert nem szeretném csak úgy elásni, hiszen a társam.
2009. aug. 5. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább a fejét kipreparáltatnám. Szépen meg tudják csinálni és akkor tényleg veled maradhat! De létezik hamvasztás is. Budapesten egész biztosan. Hajdú megyében? Nem tudom.
2009. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most szégyellem, még a kérdésem is, mert itt néz rám hűségesen, de ..................
2009. aug. 5. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg házhoz mennek. Egy ilyen platós teherautóval,aminek a hátuljába van a hamvasztó-gép.

Valahol a neten megtalálhatók.

2009. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szegény kutyus, :) biztos drága

hát sajnanekem is 12 éves már :(


első te r o h a d t szemét vagy

2010. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó vok

éssajnálom hogy kutyusodat hogyha ithagy,

sajnos már nekem is 12 éves

hát még vagy 5 év jó lenne:)

2010. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de nemcsak 5 nanem 555

Én is hajdú bihari vagyok:)

2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi lesz MAJD a "tisztességes" megoldás? A szomszédomban eltávozott egy láncon tartott kutya. A gazda bejelentette az Önkormányzatnál, majd jött egy dögszállító autó (ez a neve) ami összeszedi az egyéb elhullott állatokat, BELEHAJITOTTÁK a kutyust! ENNYI..............

Ezt én nem tudnám megtenni, mert a társamat megilleti a tisztességes VÉG. Máskülönben "Ő" 12 éves, jó állapotban lévő puli, akinek fogalma sincs, hogy min jár az én agyam.

2010. márc. 24. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!