Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kennel a Gentle Wolf?...

Jó kennel a Gentle Wolf? (Szibériai Husky)

Figyelt kérdés
Oldaluk: [link]

2012. okt. 9. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szegényes a honlap. Nem sok minden derül ki belőle. Nem látok kiállítási eredményeket, de ami a legjobban zavar, hogy egészségügyi szűréseket sem. Én a honlapjuk alapján nem foglalkoznék velük komolyabban.
2012. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Kiállítási eredmény valóban nincs, le is írja a kennel tulajdonosa, hogy nem érdekli a show, 'csak maga a husky'.

Remélem kapsz hasznosabb válaszokat is. :) Esetleg egy e-mailt megér a dolog, aztán kitalálod hogyan tovább.

2012. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem tetszenek a kutyái és az ár sem( árat onnan tudok, hogy láttam már a hirdetését a neten). Nem értem mi a logika abban, hogy annyiért adná, vagy még drágábban a kutyákat, mint egy olyan tenyésztő aki kiállitásra is jár, meg szűréseket is megcsináltatja.
2012. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fannybaba8 ***** válasza:
Zyn a Huskym onnan van és hát szó szó nem a legjobb kenel.Mondjuk a kutyák tartási körülményével megvoltam elégedve.De a kutyák maguk nem túl "kiállítási" darabok viszont az enyém Zyn nagyon szép Husky szépen kikupálódott.:)
2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudsz mutatni a kutyusodról képet?:)
2012. okt. 11. 21:19
 6/10 Fannybaba8 ***** válasza:

[link]

Kicsinek

2012. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyos :) köszi
2012. okt. 12. 16:03
 8/10 Fannybaba8 ***** válasza:
Szívesen ajánlom ezt a kenelt attól függetlenül hogy a kutyák megjelenése nem a legjobb Jó kenelnek tartom.
2012. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem hogy milyen áron vetted? (privibe is leírhatod):)
2012. okt. 13. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha megkérhetlek akkor leirod nekem, hogy sikerült e a tenyésztővel felvenni a kapcsolatot, illetve, hogy mit mondott neked?

Én is próbáltam érdeklődni nála, leginkább fehér husky ügyben, bár én facebookon, mert ott láttam meg egy kutyát ami megtetszett. Bejelöltem, de nem jelölt vissza, aztán irtam neki külön, hogy kérem jelöljön vissza mert érdekelne kutyus, de sem választ nem kaptam, se visszajelölést.

Aztán beszéltem egy másik tenyésztővel aki ismeri és az azt mondta nekem, hogy biztos nem fogok tőle kutyát kapni, főleg nem fehéret. Kérdeztem hogy miért? És azt mondta, hogy mert nem érdekli őt a magyar huskysok és csak külföldre ad el kutyát.

A poén az egészben, hogy én még külföldi is vagyok, csak tudok magyarul, de nem Magyarországon élek, de gondolom ezt nem látta a tenyésztő, de ha végül is valóban ilyen a mentalitása, akkor nem is kell tőle kutya, csak most ez érdekelne.:) Előre is köszi.:D

2012. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!