Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma 63. napja vemhes a kutyám....

Ma 63. napja vemhes a kutyám. Mit tegyek? Mikor fognak jönni a kölykök?

Figyelt kérdés
Ma van hogy 63. napja vemhes a kutyám, hajnal 5órakkor nagyon furcsa volt, mintha fialni készülne, nyugtalan volt, tisztogatta magát, a hasából furcsa hangok jöttek ki, én azthittem hogy kb 1-2 óra és fialni fog. Most pedig teljesen nyugodt, semmi furcsa viselkedés, ugyanúgy ugrál, eszik, örül. Mit tegyek? Mikor fognak jönni a kölykök?
2012. okt. 10. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért vemhes a kutyád?
2012. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mert fedeztettem
2012. okt. 10. 14:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Ajánlatos megnézetni az orvossal.
2012. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
1. vagyok, gratulálok neked. Inkább nem is kezdem el írni mi a véleményen rólad...
2012. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Milyen fajta?Van törzskönyve?Megtartod a kicsiket?Valószínüleg te egy mocskos szaporító vagy!
2012. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Onnan fogod észre venni,hogy nagyon liheg mocorog, de ha nem jönnek akkor vidd el állatorvoshoz.!:)
2012. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm annak aki értelmes választ adott. nem vagyok tenyésztő az biztos. sikerült neki lefialni 6 óra leforgása alatt. büszke vagyok a kutyámra, jó anyuka lesz belőle. megértem hogy lenézitek a szaporítókat, én nem szeretnék az lenni. első és utolsó fialása volt a kutyámnak. már a végére én lettem rosszul. 1szer fedeztettem és 12 kölyök bújt ki,nem tudom mi tévő legyek. ha meg ilyen értelmetlen, ormótlan módon válaszoltok, köszi nem kérek belőle. legyetek boldogak magatokkal hogy olyan nagy tudósok vagytok. szerintem ti se a trónról indultatok csövesek.
2012. okt. 11. 00:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Infralámpa legyen bekapcsolva! kutyatápszer,és rá kell segíteni az etetésre! Jó nagy alom lett! Tehéntej tilos,max kecske tejjel lehet még rásegíteni!
2012. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akarnak szopni cumisüvegből. mit tegyek?
2012. okt. 13. 17:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első nap már el szokták fogadni a cumisüveget! Próbáld meg cseppentővel!! Nagy alomnál még szét szokták venni a kölyköket,és 2 óránként cserélni az anya alatt! A ki vett kölykök infra alatt melegszenek.
2012. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!