Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ideiglenes befogadó vállalj...

Az ideiglenes befogadó vállalja a kutya minden költségét?

Figyelt kérdés
Kaja, oltások, ivartalanítás... stb.?
2012. okt. 10. 16:25
 1/6 Fannybaba8 ***** válasza:
49%
Szia.Igen hisz az ideiglenes befogadással ez is együtt jár.Kaja az tuti.Ivartalanítás attól függ örökre meg akarod utána tartani avagy sem? És ez a menhelytől is függ hogy csak úgy adnak oda kutyát ha ivartalanítják vagy nem.Az oltásokat igen mert bármikor kelhetnek.Honnan szeretnél ideiglenesbe befogadni??
2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én állandó ideiglenes befogadó vagyok. A házunk tulajdonképpen egy átjáróház a kisállatok és kutyák számára.Olyan állatokat szoktam elvállalni, akik betegek, és a betegségük miatt még nem adhatók örökbe a gyógyulásukig. Az állatorvosi beavatkozások kötségeit az alapítvány állja, de az ételüket és egyéb költségeket (kötszer, gyógyszer, macskaalom, fekhely, szállítóbox, póráz, hám, játék és egyéb felszerelések) én állom.


Ezt szerintem az illetékes alapítvánnyal kell megbeszélned.

2012. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés kérdése.
2012. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg megegyezés kérdése, mert van olyan, aki jól keres és támogatásként áll mindent, olyan is akad, akinek az ivartalanítás, oltás, chippezés, féregtelenítés árát intézi az alapítvány, de a bolha-kullancs elleni védelmet, etetést ő állja. Meg olyan is, akinek utóbbiakat is intézik, részben vagy teljesen, ha rosszul áll anyagilag, viszont nagyon jó helyen van nála a kutya, sokat foglalkozik vele, szocializálja. Szóval minden attól függ, mit vállalsz.
2012. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nem. Esetleg a tápot (de megegyezés szerint az alapítvány azt is add), de az orvosi költségeket az adott szervezet állja.
2012. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában az állatorvosi költségeket fedezi az adott alapítvány, hisz nekik vannak állatorvosokkal összeköttetésük.

Etetést pedig szerintem megegyezés szerint. Én például kaptam hozzá támogatást, de persze én is költöttem már rá.

2012. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!