Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék lehető legolcsóbban...

Hol tudnék lehető legolcsóbban fém kutyatálakat rendelni?

Figyelt kérdés
Most szeretném lecserélni a kutyusaim műanyag táljait. Tud valaki tippet? Kb 1 litereseket szeretnék.

2012. okt. 11. 16:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Le is foglak pontozni, és remélem, a többiek is, utolsó! A kutyáimat Pro Plan táppal etetem, mivel többszörös champion kiállítási kutyák...

Az meg, hogy milyen tálból esznek - legalábbis az árát tekintve - nekem tök mindegy! Minthogy az is, hogy a kutyasz*rt hiperszuper kutyasz*rszedő lapáttal szedem-e össze, vagy partfissal és 100Ft-osban kapható lapáttal! 4 kutyánál az nyolc tálat jelent, azon meg inkább veszek még egy zsák tápot! Ezért szeretném olcsón megúszni.

A lényeg a FÉM, mert azon nehezebben szaporodnak a baktériumok...

Köszönöm annak, aki a webshoppot belinkelte, úgy nézem, itt a tápok is alacsonyabb áron vannak!

És annak ellenére, hogy lengyel, szerintetek megbízhatóbbak?

2012. okt. 12. 14:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen,megbízható a lengyel cég. Kicsit hosszabb az átfutása a szállításnak (2-8 nap),de ha felhívod őket,akkor megsürgetik.(magyarul beszélnek). Bár volt olyan,hogy 2 napot belül jöttek sürgetés nélkül is. Fizetni a futárnak kell,amikor meghozta a kaját. Én is tőlük vettem tálakat,az is jó volt.Törzsvásárlóknak engedmény is van.
2012. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!