Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy HUSKY kölyökkutya? Hol tudok venni a legolcsóbban? (Sopron, Györ vagy Pécs környéke elönyben)

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó húsnak híg a leve.
2012. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Kb. 100.000 forinttól határ a csillagos ég!
2012. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Fannybaba8 ***** válasza:
100%
Szóval Husky? Hmm...:) Jó választás az egyszer tuti.De komolyra fordítva a szót 70-350 ezerig egy tenyésztőtől kaphatsz egyett.
2012. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért is akarod a legolcsóbban megvenni? Gondolom ha kocsit, TV-t, számítógépet veszel sem az a fő cél, hogy minél olcsóbb legyen, hanem az, hogy rendesen tudd használni és legyen rá garancia. Vagy te az ócskapiacon szoktál ilyeneket venni? Akkor egy élőlényre miért nem lennél hajlandó rendesen költeni? Ha olcsón veszel, szaporítótól, akkor az a kutya kárára megy. Beteges, ideggyenge lesz és valószínűleg a husky-khoz köze sem lesz. A tenyésztőknél nem a törzskönyv a drága (az össz. 5000 ft.) hanem, hogy egy biztosan egészséges, stabil idegrendszerű, a fajtára jellemző temperamentumú és küllemű kutyát kapsz és garanciát minderre. A gyerekén sem spórol az ember, akkor a kutyáján miért?!
2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Fannybaba8 ***** válasza:
Fajtamentőknél is van fajtatiszta Husky
2012. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

azért ugy kérdeztem hogy a legolcsóbban hogy ne egyböl a legdurvább árakat mondjátok. természetesen igenis számit hogy milyren kutyám lesz.

az mégis hogy lehet hogy én 20ezerért találtam fajtiszta huskyt? mindene megvan , normális körülmények között tartják(még kölyök) , és a szülei is egészségesek.

társasházban élek egyedül. reggel 7kor már megyek el itthonrol és heti 3szor 2órára érek haza és kétszer fél7re. ezt mennyire viselné el egy husky? természetesen utána hosszabb sétára mennék vele. tisztában vagyok azzal hogy egy kertesházban sokkkal jobban érezné magát.

2012. okt. 10. 20:58
 7/26 A kérdező kommentje:

esetleg tudtok állatmenhelyeket ajánlani?

köszönöm az eddigi válaszokat:)

2012. okt. 10. 20:59
 8/26 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ezek a pécsi állatmenhelyen lévő Husky jellegű keverékek képei (szerintem érdemes elmenni a menhelyre, mindig jóval több kutyus van, mint ahánynak a képe kinn van).

[link]

2012. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Na épp ez a baj, fajtisztát találtál, aminek köze sincs a fajTAtisztához. És honnan tudod, hogy a szülők egészségesek? Szűrések meg vannak? Idegrendszerük jó? És egyáltalán honnan tudod, hogy valóban azok a szülők, amiket a szaporító mondott és nem valami utcai keverék fedezte be a szukát? És ha azok is a szülők, honnan tudod, hogy pl. nem testvérek, vagy más, közeli rokonságú egyedek? És azt honnan tudod, hogy tényleg husky-k a szülők és nem csak arra hajazó keverékek?
2012. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az hogy kertesház vagy lakás szinte teljesen mindegy szerintem, ugyanis a kertben is ugyanugy unatkozni fog ha nincs eleget mozgatva. Napi 1 óra séta a minimum meg a majdnem mindennapi futás, viszont ha ezeket megteszed akkor kezesbárány lesz.
2012. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!