Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya az ember lábára...

Ha egy kutya az ember lábára lép vagy ül az dominancia?

Figyelt kérdés
Csak érdekelnek a vélemények.
2012. okt. 11. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
az enyém 8 éve a lábamra ül, és ahogy megyek folyamatosan letapossa a papucsom:))) ha ugy vesszük, domináns, mert ő a rangidős szuka, de teljesen szófogadó, és együttműködő.
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kedves második: pont az a kérdés ihlette az én kérdésemet, de kösz a semmit:D Elsőnek köszi!

Nekem is mindig a lábamra lép a kutyám, az utóbbi időben már tiltom, mert idegesít, viszont semmiféle engedelmességi gondunk nincs.

2012. okt. 11. 20:16
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem az. Nem kell mindenbe belemagyarázni a dominanciát.
2012. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A lábamra ugyan nem lép,de olyan szokot lenni,hogy ülök a fotelban és ráfekszik a lábamra, engem nem zavar és nem hiszem,hogy ez dominancia lenne. Ha mész és közben "rád lép "az nem tudom,hogy baj-e.
2012. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
De pedig igen, ezt egy kutyakiképzőtől tudom. Azt kell ilywnkor tenni, hogy Te is rálépsz a lábára és addig tartod ott a lábad, míg ki nem húzza alólad a lábát. Farkasfalkában szerintetek melyik falkatag fekszik rá vagy lép a falkavezérre?????
2012. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A lábára nem lépnék rá, szerinted melyik alfa megy bele egy ilyen mellérendelt küzdelembe az alatta lévő falkataggal? Simán letiltom, és kész. Mindenesetre köszi a válaszokat.
2012. okt. 11. 21:32
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Én tettem fel a kérdést, ami megihletett téged. Nekem az Amerikai Bulldog mentőcsapatának vezetője mondta. Nekem is furcsa, mert volt egy végtelenségekig békés, nyugodt kutyánk, aki soha nem kérdőjelezte meg, hogy a nevelőapám a falkavezér, mégis állandóan mindannyiunk lábára ült, feküdt. Ezért voltam kíváncsi a véleményetekre, mert nem érzem magamat annyira "bölcsnek" ezekkel kapcsolatban, hogy megkérdőjelezzem a mentőcsapat vezetőjének álláspontját. Amit kiírtam, mind ő mondta nekem, nem csak a lábra ülést, hanem a magasság dolgot is.
2012. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
A fene tudja...lehet, hogy igen, lehet, hogy nem...nem tudom pontosan eldönteni...ha a kutya a lábamra ül, de kérésre odébb megy, addig nincs gond!
2012. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát ez az ülsz, és melléd ül, ezáltal nagyobb nálad valami elképesztő marhaságnak hangzik. Nekem a nagyobb és a kisebb kutyám is mellémül, de a dominanciának ehhez semmi köze. Talán ez a lábralépés sem olyan fontos, csak ha amúgy is vannak a kapcsolatban problémák.
2012. okt. 11. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!