Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes yorshire terrier...

Eszter007 kérdése:

11 hetes yorshire terrier kiskutyámnak nem áll még a füle. Ez mennyire jelent problémát? Láttam már fiatalabb yorkikat, akiknek már állt a füle. Kb. mennyi az a kor amíg nem késő, hogy felállítsa. Az orvos annyit mondott, majd idővel.

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Még semmiről nem vagytok lecsúszva. Gondolom nagyobb a fülecskéje ezért nem áll még, de ha a szőrt az 1/3-áról levágod + rásegítesz a kötözéssel hamarabb fel fog állni.
2012. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
fajtatiszta? azaz van törzskönyve? ha nincs akkor szerintem csak fajta jellegű keveréketek van:)
2012. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
kedves utolsó. szerinted ez volt a kérdés?????
2012. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

már egy jó párszor leírtam erről a véleményemet a fajtatiszta tk nélküli kutyákról!

Igen lehet fajtatiszta törzskönyv nélkül is, nem mindenki adja idiótáknak a vérvonalát 80.000.-ft-ért mikor fizetett több száz eurot a fedeztetésért. Ha magamnak akarok kivenni vagy valaki kiállításra keres kiskutyát és MEGFIZETI akkor annak törzskönyvezek de másnak nem. Itthon nem fizetik meg a kiskutyát sajnos! ( igaz nem yorki )

2012. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes kérdező, ha az orvos szerint nincs baj, akkor nincs baj. Amúgy második, nem hinném, hogy minden egyes kutyás kérdésnél a törzskönyvvel, meg a fajta jellegű keverékkel kellene jönni....
2012. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A szülőknek van törzskönyvük!!!!Láttuk az apukát is az anyukát, tuti fajtatiszta..annyi hogy az apjuk se emelete a fülét, mert a doki azt mondta lusta felemelni :D Nem akarom hogy az én kutyusom is lusta legyen emeli a fülecskéjét.

De a lényeg, hogy akkor még van ideje erre rájönni...

Egyébként, valóban nagyobbacska a füle, mint a többi 11 hetes kutyusnak, a szőrt már levágattam neki

2012. okt. 12. 11:29
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Ilyen nincs , hogy lusta felemelni váltsatok orvost!

Az orvosnak az a feladata, hogy gyógyítson a fajtákhoz nem kell, hogy értsen. Merre felé laksz? Vidd el jó kutyakozmetikába ahol esetleg értenek a fül felkötéséhez vagy ha van yorkis ismerősöd akkor attól is megpróbálhatsz tanácsot kérni. A neten is biztos találsz olyan képet ahol látszik a fül felkötése.

2012. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

lusta felemelni?az vagy fent áll vagy lent log,emelgetni????azt meg hogyan?

Én ilyenről nem hallottam semmilyen kutyánál....válts szerintem orvost...

2012. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ma 11:13

Az a törzskönyvezés egy bejegyzett tenyésztőnél nem eget rengető összeg.Mit nem fizetnek meg itthon a kiskutyákon?

Az anyakutya ellátásától kezdve a kölykök ellátásáig minden ugyan annyiba kerül, akár papírt csináltatsz, akár nem.

2012. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

tényleg orvost váltok, mert szerintem ilyen nincs h nincs kedve..

köszönöm a segítségeket és a jó tanácsokat

2012. okt. 12. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!