Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udvaron tartott kutyának...

Udvaron tartott kutyának hogyan taníthatnám meg, hogy egy -az általunk kijelölt helyre- végezze dolgát?

Figyelt kérdés
9 hetes kiskutyánk 2 hete van nálunk, a kezdetektől fogva tanítjuk neki, hátravisszük, amikor látjuk, hogy "wc-zni" készül... már azt elértük, hogy ha velünk van kint, hátrajön, de mikor egyedül van, és éjszaka is az udvaron össze-vissza végzi el dolgát... Mit tehetnénk, hogy megtanulja, hogy hova kell? Köszönöm a segítséget előre is!
2009. aug. 6. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne ilyenre tanítani, egy idő után megállapodik egy helyen, és csak oda fogja végezni, ha szerencsétek van, pont oda, ahova szeretnétek. Több kutyám is volt, úgyhogy tudom, csak idő kérdése.
2009. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy csináltuk,hogy minden reggel összeszedtem,és elvittem arra a helyre ahol úgy gondoltam,hogy oda végezze a dolgát.Mindig mikor elővettem a lapátot,odahívtam a kutyimat, így gyakorlatilag eggyütt szedtük össze és vittük el a kijelölt helyre.Gyorssan megszokta,nincs gond,nagyon ritkán fordul elő,hogy találok valamit az udvaron...
2009. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!