Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaovi, kutyasuli, mindkettő...

Kutyaovi, kutyasuli, mindkettő dolgot jónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Van egy westiem, és szeptembertől indul kutyaovi, aztán meg tavasztól kutyasuli, kutyasuliba mindenképp szeretném vinni. Kutyaovit nem nagyon tudom hogy ott mi van, de azt is szivesem végigvinném. Ha valaki "elvégzi" a kutyasulit utánna könnyebb a \'falkavezérséget\' magunknak tudni? (szóval értitek) Westiem néha morog ha a kajája közelébe vok (4 hónapos) ÚGy gondolom hogy ez nagyon nem jó dolog!! Tenni akarok ellene, nagyon sok mindent megpróbáltam már, előtte én eszek, és addig ő félrevonul és mikor elmegyek odamegy enni de ha visszamegyek morog rám. Én megyek ki előbb az ajtón, ha hazajövök nem foglalkozok vele 10 percig.. Mégse értem. Hogy szoktathatnám le róla? Leginkább ezért is akarom vinni kutyaovi/suliba, hogy kiképzők segítségével biztos könnyebb lenne. Nem akarom hagyni hogy a fejemre nőjjön!! Léccy segítsetek
2009. aug. 6. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
az alfa kutyasuli ovija ingyenes, minden hétvégén mehetsz 9-10ig, ott biztos segítenek (csepelen van)
2009. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!