Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy a kiskutyám a szobámba legyen?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig azt mondja hogy nem emeberi környezetbe való meg minden...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy a kiskutyám a szobámba legyen?


2011. júl. 27. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem még azt sem engedik meg, hogy a kutyáim a házban legyenek. Van 3 tengerimalacom és azokat meg be sem vihetem a szobámba, csak a közlekedőben lehetnek. :((
2011. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kutyának nem a szobában van a helye. Neki szüksége van a szabad mozgástérre. Akkor is,ha a sok kutyabolond ezt nem látja be.
2011. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kutya pont azért jött létre, mert emberi környezetbe való.
2011. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ÖÖÖ...


igen tudom de csak este lene a szobámba addig lehet a házban(vagy ha ki akar menni akkor kiengedem) mivel szobakutyáról van szó ezért nem tudom hogy hogyan vegyem rá

2011. júl. 27. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet a kutya a házban!!! Ha az udvaron lenne akkor is ugyan úgy érezné magát, mint bent a házban, hisz mindegyik elkerített rész és a kutyának ugyan azt jelenti!!! Ha a házban, ha az udvaron van egyaránt kell sétáltatni!!!
2011. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusaim (keverékek)nyáron kint alszanak és nappal is kint vannak de naponta többször is viszem őket sétálni.Télen estére bent alszanak,ha napközben fáznak bejöhetnek de nem egész nap a szobába punnyadnak és mindig sétálni viszem őket.Anya régen nem akarta de egy kis könyörgés és napi mosogatás mellett megenyhült:)
2011. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
én imádom az állatokat és annak idején nagy-nagy küzdelmek árán kiharcoltam hogy a szobámban lehessen a kutya. pár hónapig bírtam. tudom hogy nem ezt akarod hallani, de a kutyusnak tényleg kinn a helye, és jobban is érzi magát odakinn! Benn csak mindent szétrág, pisil, kakil - nagyon sokat.
2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

16:24 te a lehető legrosszabbat csinálod a kutyáddal. Télen, ha fázik bemehet, de nem egész nap.

tehát te beengeded a 24-26 fokos lakásba, aztán meg kiteszed a -10 fokba. Szerinted?

Ezt egy állatorvos mondta nekem, hogy nem szabad, mert nagy eséllyel megbetegszik a kutya, olyan betegséget is kaphat, amit te nem feltétlen veszel rajta észre.


Szóval vagy kint, vagy bent... de nem szabad ki-be rakosgatni a melegről a hidegre, a hidegről a melegre...


22N

2011. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
-.-""-.-"" Rövidszörű Csivava
2011. júl. 27. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ezt nem a télihez akartam írni hanem hogy nincsenek bent egész nap télen ha fáznak bejönnek "felkapják" a ruhát és viszlát.(nem írtam oda bocsi)És ne ilyen kis havai ruhát képzeljetek el mert szerintem az hülyeség hanem kabát ami melegen tart:)
2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!