Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog tüzelni a kutyám?

Mikor fog tüzelni a kutyám?

Figyelt kérdés
2hete hoztam a fiú Westiem mellé egy lányt. Mind a ketten túl vannak már az egy éven, a lány 15hónapos, a fiú 13. Mikor fog tüzelni? És én ezt hogy fogom észrevenni?(csak akkor amikor már szexelnek?) A fiú már próbálkozna nála, de a lány még nem hagyja. Mikor fogja hagyni? Szeretnék kiskutyákat, de félek hogy annyira elhúzzák hogy a nagy tél közepére lesznek meg. Előre is köszi.
2009. aug. 7. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

UI: Te képes lennél befedeztetni a szukád első tüzelésekor??

Na látod , nagyon rossz úton haladsz !

Min: 2,5-3 éves korban !

Nemtudom hány éves lehetsz , de te sem szeretnéd ha a gyereked 10 évesen szülne? Ugye!

2009. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én írtam a hosszú litániát. Nagyon helyesnek és okosnak tartom, hogy a véleményed formálható, alakítható, ha ivartalaníttatod, jól teszed.

Biztos emlékszenek páran a spánieles topikra, ("annyiszor a dug a kutyám, ahányszor akar, stb.), örülök, hogy te hallgatsz ránk, és nem akarsz beállni a szaporítók sorába! :)

2009. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, és tényleg fontolóra veszem, csak hírtelen támadásnak éreztem az első válaszadó véleményét. Még tanulnom kell és át kell gondolnom az egészet.
2009. aug. 7. 20:48
 14/16 anonim ***** válasza:

Hidd el (én 1 válaszoló) ha nem írtam volna meg neked a frankót , akkor megírta volna más!

Nem rosszból , írtam ami írtam de....!

Járj el kiállításokra, tapadj rá több neves tenyésztőre , beszélgess velük , menyél el kennel látogatásokra !

És majd innen fog elindulni a tapasztalatszerzés , és pár év múlva , ha úgy gondolod hogy elég tapasztalatot gyűjtöttél akkor lehet nekiállni kutyát venni , kiállításra vinni , szűrésekre , tenyészszemlére !

És utána jöhetnek a picik!

2009. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2009. aug. 10. 18:06
 16/16 A kérdező kommentje:

Már többször nézelődtem a MEOE Elite Westie fajtaszervezet honlapján de csak most jutottam el a westie mentéses részre... 10éves lány szuka, rettentő rossz állapotba.... Kocsi alól kiszedett Westie, eltűnt Westie-k, majd a szívem szakad meg. Mostmár értem azokat akik az ivartalanítás mellett vannak. Rettentő érzés most nekem is hogy tudom hogy ennyi kidobott, csapzott, rossz állapotba lévő westie van és ráadásul gazdák nélkül. És nagyon sajnálom azokat akik kiírták hogy eltűnt v ellopták a kutyusukat... Engem is nagyon megviselne bármi is történne az enyéimmel.

Szörnyű hogy az emberek mire képesek.

2009. aug. 11. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!