Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az ideális kutya...

Mennyi az ideális kutya tartása mennyiségben? Mesélnétek kutyáitokrol?

Figyelt kérdés
kutyák számára gondolok
2012. okt. 16. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kettő van. Szuperül elvagyunk, szerintem ez az ideális. Séta, foglalkozás, mindenféle szempontból. De külön kerültek hozzám, kölyökként. Nagyon szeretnék 3. Kutyát, de amikor valamiért nálam van egy 3. Kutya, pl vigyázok ismerős kutyára, vagy ideiglenesre, rájövök, hogy a 3 sok. A séta akkor már nagyon fegyelmezett kell legyen, amit én már nem élvezek annyira. 3 kutyával már egyszerre játszani is nagyon kaotikzs, az meg nem tetszik nekem, hogy kihagyjak egy kutyát a foglalkozásból és csak egy kutyával foglalkozzam. A figyelmemet kétfelé még tudom osztani, több felé már nem.
2012. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem is az ideális kutya egyedül,1-2. 3 vagy több csak akkor jó,ha többi kutya másoké
2012. dec. 19. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!