Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkereskedésekben lehet...

Állatkereskedésekben lehet kiskutyát kapni?

Figyelt kérdés
Mint pl az amerikai filmekben szokták mutatni, meg állítólag Paris Hilton is onnan vette a kutyáit. Itthon van ilyen? Ha igen hol?
2009. aug. 7. 14:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Most ugrott be hogy biztos van, mert olvastam régen hogy Dundika is onnan vette a palotapincsiját. De nem emlékszem hol:(
2009. aug. 7. 14:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még egyikben sem láttam, de lehet, hogy csak pont olyanban nem voltam.
2009. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mamutban régen lehetett macskát és asszem kisebb kutyákat is kapni, de én tuti nem vennék, még ha lehet is...


Én inkább törzskönyves és egészséges kutyát szeretnék majd, nem valami idegbeteg szőrpamacsot )ki tudja honnan vannak az állatkereskedéses kutyák, és van-e biztosíték rá, hogy nem szaporítótól), és amúgy sem divatkutyát veszek, pláne nem azért, mert a paris hilton meg a Dundika is olyat vett....

2009. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, miért ne lehetne?
2009. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ők honnan kerülnek oda?
2009. aug. 7. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondom én neked honnan, olyan helyekről ahol fél négyzetméteren tartanak 20 csivavát, 10 cm-es ürülékben fekszenek a kiskutyák. Két nappal ezelőtt pontosan erről volt egy műsor az animal planeten, remélem fogják még vetíteni, mert nagyon tanulságos. Az volt a lényeg, hogy volt egy sheltie, akit állatkereskedésben vásároltak és bolhás volt, férges volt, gyógyíthatatlan gyomorbetegségben szenvedett és élete végéig speciális tápokat kellett ennie. Ha egy garantáltan beteg kutyát szeretnél, akiről a későbbiekben kiderül, hogy nem is egészen fajtatiszta, akkor vegyél kereskedésből.
2009. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretnék onnan venni. Van már itthon 3 csodás kutyusom. Csak kíváncsi voltam.
2009. aug. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!