Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan válasszak kiskutyát,...

Hogyan válasszak kiskutyát, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 08:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Sokan azt szokták tanácsolni, hogy akár menhelyről hozod, akár tenyésztőtől veszed, mondd el nekik az életkörülményeket és a megfelelő kölyköt/kutyát fogja ajánlani neked. (Ha szaporítótól veszed, akkor ezek kilőve, mert nem értenek hozzá!)

Én tenyésztőtől vettem, bár én hagytam, hogy a kutya válasszon ki magának :)

2011. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kutya válasszon ki magának!

Pontosan mit értesz ezalatt?

2011. nov. 13. 08:50
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy volt, hogy a tenyésztő előhívta a kiskutyákat. Jöttek szépen sorjában, az egyik kikötött nálam. Nyalogatott, bújt hozzám, stb. Na, én akkor tudtam, hogy őt viszem haza :)
2011. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
én neten nézegetem őket és utána is olvastam hogy nekem melyik a legmegfelelőbb a pekingi palota kutya volt az az én kis centikém öm igaz hogy annyira meg tetszett hogy nagyából 200 km oda 200 km vissza volt az út de azóta is ugy szeretem
2011. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Akiteki ***** válasza:
72%

Akibe beleszeretsz.

Én is úgy voltam az első kutyámmal, hogy kiszaladtak a kölykök a kennelből, az egyik odarohant hozzám. Naná, hogy ő kellett.

Mikor a második kutyámat vettem, a kicsit odaültek a kerítéshez és néztek minket. Kivéve egyet, aki fel-alá szaladgált. Mondtam a tenyésztőnek, hogy nekem az a kis élénk kell. Na ő lett az, aki az iskolában az ülés helyett inkább lefeküdt, a helybenmaradáskor meg képes volt elaludni. :))

Csak azt akartam érzékeltetni, hogy lehet kitalálni mindenféléket, válogatni, aztán az élet mást produkál, mint gondoltad. Semmit nem jelent, bárhogy választasz, szeretni fogod.

2011. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félreértettelek.. Az a kérdésed, hogy fajtán belül hogyan válassz kiskutyát? Vagy a fajta kiválasztásában segítsünk?
2011. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Fajtán belűl,én bernit szeretnék.
2011. nov. 13. 09:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Ok :) Akkor nem értettelek félre :)
2011. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Nálunk ez úgy volt, hogy a tenyésztő előhívta a kiskutyákat. Jöttek szépen sorjában, az egyik kikötött nálam. Nyalogatott, bújt hozzám, stb."


Nekem is ugyan ez volt, de már nincs közöttünk szegény kutya!:'(

2011. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:((
2011. nov. 13. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!