Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Piszkossárga színű, főzés...

Piszkossárga színű, főzés közben sárga színt eresztő száraz tészta. Állateledelként árulják. Nem ártok-e vele, ha ezt adom a kutyáimnak?

Figyelt kérdés

#kutyaeledel #száraztészta #színező anyag #ártalmas élelem
2012. okt. 17. 10:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Little Red válaszához: szerintem, és sokak szerint is, a kutya, amióta az emberrel él együtt, fogyasztja a konyhai maradékokat, csontokat. A (nagy)városi lét és a városi lakásokban tartott kutyák miatt változott meg ez a szokás.

Kényelmesebb és gyorsabb a kutyatápot odaadni, mint nap mint nap főzni ott, ahol a gazdák dolgoznak, munkahelyükön étkeznek, rohanó életet élnek.

Mi is adjuk a száraz bolti tápot, de ha főzünk, akkor a főzéskor keletkezett anyagokat sem nem a csatornába, sem nem a szemétbe öntjük. (természetvédelmi okokból...) A kutyáink meg boldog örömmel fogyasztják el ezeket az ételeket.

Korábban rizzsel és nem tésztával tettem ezt. Elfeledkeztem róla, és köszönöm annak, aki újra ráirányította erre a figyelmemet.

2012. okt. 18. 09:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit:) habár a hozzáértők 0%-ra értékelték a válaszom:)
2012. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól teszed h nem öntöd ki. A kutyának nem árt, sőt. Kérdem én, akkor mi van ha a kutyának az étrendjében minden nap szerepel 2 evőkanál ZSÍR? Igen, sertészsír. Tök profin összeállított étrend része, olvassatok utána. Na ha egy profi kutyaedző véleménye is hülyeség, akkor nálatok nem lennék kutya :D
2012. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!