Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Linkelne valaki képet egy...

Linkelne valaki képet egy eredeti pit bull kutyáról, ami nincs szét szteroidozva. Meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, milyen az eredeti, hogy néz ki. mert a ma divatos amstaff és társai ugyebár nem eredeti pit bullok. És ne a google-ból légyszi, mert azt én is meg tudom nézni, és az nem mindig megbízható forrás. Amúgy beírtam a google-ba, és az énekest kiadta :DD

2012. okt. 17. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb pit nincs szétszteroidozva, csak gyúrnak. Mármint nyilván nem saját elhatározásukból, de olyan edzésben részesítik őket, amitől szép izmosak lesznek, illetve néha már rondán izmosak, de ez meg ízlés kérdése. Amelyik meg már szélesebb, mint amilyen magas, az valószínű tényleg szteroidos, vagy valami más turpisság van a dologban, de azért hálisten nem az a jellemző.

Linkelek egyet-kettőt, ami szerintem normális, azzal a megjegyzéssel, hogy amúgy nem értek a fajtához ilyen mélységben :)

[link]

[link]

Utóbbi egy "classic style" kennelből való elvileg, nekem tetszenek a kutyái ( [link] de hogy amúgy mennyi közük van az "eredeti" pithez, azt nem tudom. Szerintem az eredeti pit nem is volt ennyire egységes fajta, hogy ki lehessen jelenteni, hogy az az igazi. De ha meg olyat akarsz látni, ami az eredeti céljának megfelel, akkor keresgélj a harcoltatásból mentett kutyák képei között, azok tuti teljesen autentikus pitek :/

2012. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, azért annyira nem érdekel, csak kíváncsi voltam...jók a képek, köszi :) Mellékesen: olyan csúnyák, miért van oda értük egy csomó ember????
2012. okt. 17. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki látja őket csúnyának :) Én is odáig vagyok értük, csupa erő, kitartás, és hatalmas lélek az egész kutya... :) Jó megfogni, dögönyözni, nézni, ahogy mozog, a szemei meg... Na mindegy, a következő kutyám fajtája már nem annyira kérdéses, hacsak a sors nem akarja másképp :D
2012. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyönyörűek!
2012. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1911

[link]


1906

[link]


1910

[link]


?

[link]


?

[link]


Stepps GRCH Angus, ilyen kutyák még ma is vannak

[link]


[link]


[link]


így hirtelen, ami a szemem elé került a neten...

egyébként meg a szteroidozós hülyeséget felejtsük el! a szépen izmolt kutyához nem kell semmilyen plusz készítmény - pláne nem szteroid -.-, az extrém széles kutyák pedig nemes egyszerűséggel egy más fajtához, az american bully-hoz tartoznak.

2012. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 compactegon ***** válasza:
62%

miért csúnyák? hogy lehet ilyet mondani egy kutyára?

mellesleg a "a ma divatos amstaff és társai ugyebár nem eredeti pit bullok" kijelentésedről csak annyit, hogy elég nehéz (főleg laikusoknak, mint te) különbséget tenni a két fajta között :P

2012. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 compactegon ***** válasza:
73%
jóvan, pontozzál csak le, tudatlan. attól még igazam van :)
2012. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Neked milyen kutya teszik, számomra meg lehet h az a fajta ronda, bár ilyet nem mondanék egy kutyára sem. A pit-ek azon kívül, hogy hogy néznek ki, nagyon sok jó tulajdonsággal rendelkeznek, ezek alapján már nem lehet csúnya :)
2012. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a saját izlése, fizikailag én sem tartom szép kutyáknak attól lehet, hogy jó tulajdonságokkal rendelkeznek. Én amúgy se szeretem az úgymond "harci" kutyákat, soha nem is tetszettek küllemre. Biztos ti se azokat amik nekem tetszenek. :)
2012. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

compactegon-nak: "elég nehéz (főleg laikusoknak, mint te) különbséget tenni a két fajta között :P"

ha olvastad a kérdést, pont azért kértem képeket, mert nem tudom milyen pontosan az eredeti...marha hasznos válaszokat adsz.köszi. én nem pontozok egyébként soha senkit. sem pozitívan, sem negatívan. nem is foglalkozom ilyenekkel, csak felteszem a kérdést, és elolvasom a válaszokat, ennyi...

2012. okt. 18. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!