Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai malamut bánthat...

Alaszkai malamut bánthat kisebb testű kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy keverék kis testű kutyus, akit a keritésen keresztül megkapott a malamut kutyám. Más kutyákkal eddig kijött , talán nem ismerte fel, hogy ő is egy kutya? Mert a malamutokra jellemző a vadász ösztön! Nem csinált eddig ilyet, mostantól nagyon figyelnem kell rá, mit tehetnék?
2012. okt. 18. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kistestű kutyusok mindig hevesebb vérmérsékletűek, mint a nagyobbak. Könnyen meglehet, hogy valamivel a kicsi "felbosszantotta" a tiedet, és csak egy pofonnal akarta "rendre utasítani" a kicsit.

Ha jó a kerítés, beszélj a szomszéddal, ő is figyeljen oda, hogy a két kutya a kerítésen keresztül ne nagyon találkozzon.

2012. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yukióóóó ***** válasza:
nekem azt mondták , hogy a kis testű nyüszítő kis kutyában a PRÉDÁT látják ezért akarják el kapni !! nevelés kérdése az egész ! az én malamutom olyan jámbor volt , hogy nem is tudtuk van -e kutyánk a hangját is csak 1 évesen hallottuk először akkor is csak azért ,mert teli hold volt :-)))
2012. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen !
2012. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nyuszinak nézi, pláne ha fehér:) Nekem is malám van, a kis fehér állatkáktól nagyon izgatott lesz:) Már elkapott görényt, egeret. Csináltassátok meg a kerítést bombabiztosra és minden oké lesz.
2012. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerettem volna látni a szitut. Imádom, amikor az a kiskutya, amelyik a földből is alig látszik ki, neki akar menni a nálánál 5x, 10x nagyobbnak. Láttam már olyat, hogy ebben az esetben a nagy, fél mancsával csak beborította a kicsit, amelyik erre rögtön tudta, hol a helye! :)))

Nem hiszem, hogy bántani akarja, csak a rangsort felállítani kettejük között!!!

2012. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!