Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak, ha...

Lehet baja a kutyámnak, ha megevett 1-2 szem patkánymérget?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, mondd meg neki őszintén, hogy most nincs pénzed, kérhetsz-e részletfizetést. Vagy ajánld fel neki, hogy besegítesz majd cserébe pl. takarításba, kert gondozásába, akármibe. Ha annyira akarnál, kit tudnál találni valamit.
2012. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul közlöm, hogy igen most még jól van. Ugyanis a patkányméreg egy késleltetett hatású idegméreg, mivel a patkány intelligens állat ezért össze tudja kapcsolni a rosszullétet/halált az aktuálisan elfogyasztott táplálékkal. Ha azonnal elpusztulna tőle egy, a többi nem enné meg! Úgyhogy doki vagy állj neki ásni.
2012. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A tej az egy barimo nagy tévhit, marhára nem közömbösíti a mérget. Aktív szén kell, nem tej.
2012. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A doki javasolt telón k vitamint. Köszi mindenkinek a biztató szavakat...
2012. okt. 18. 19:30
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
És hogy adod be neki a k vitamint???? Egyáltalán honnan veszel? MENJ MÁR EL AHHOZ A R*HAD ORVOSHOZ B@SZDMEG!
2012. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

hiába... szurkolok nektek, hogy életben maradjon.


Amikor kisebb voltam, volt egy kutyánk (kutyánk most is van, de másik)és elkezdtem zsebpénzt kapni, volt egy titkos kis dobozom (nem lehet szimplán kinyitni, tologatni kell a részeket jobbra-balra, megtalálni a kulcsot, majd a zára is, Erdélyben, főleg Korondon lehet ilyet kapni) amit még a szüleim sem tudtak kinyitni, mindig beleraktam a zsebpénzem negyedét. Jó sok pénz összegyűlt, így amikor Nero rákos lett, szerencsére jócskán bele tudtam pótolni a kezelés árába. A kutya még két évig vígan játszott a kertben.

2012. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Beadtuk neki a gyógyszereket, holnap meg azután meg kell ismételni. Remélem semmi nem lesz.
2012. okt. 19. 00:44
 18/19 anonim ***** válasza:
hogyvan a blöki?
2012. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Remekül, a vitamin pedig szinte ízlett is neki. :D A cseppeket fecsivel adtuk be, inkább csak meglepődött, mint tiltakozott, a "bogyókat" meg minden trükközés nélkül megette, nem kellett kajába rejteni. :D
2012. okt. 20. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!