Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves vagyok és szeretnék...

Yumina kérdése:

11 éves vagyok és szeretnék egy kutyát. Milyen fajtát tudtok ajánlani aminek nem túl hosszú a szőre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
77%
NE LEGYEN KUTYÁD! 11évesen nem tudsz róla gondoskodni! Le lehet pontozni nyugodtan de egy kutya nem játék hanem egy érző lény!
2012. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
31%

Na miért ne legyen egy 11 évesnek kutyája aki nem mellesleg a szüleivel lakik, most ezt mond el.

Mikor legyen kutyája, miután megélt két háborút, akkor már elég felnőtt lesz a feladathoz?

2012. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem h a kutya elvan a kertbe úgy is ha nincs vele foglalkozva. De egy kutyának szüksége van fizikai és szellemi fárasztásra szocializálódásra törődésre... szerintem egy 11éves lány nem tud egy kutyával kellőképpen foglalkozni
2012. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Már volt kutyám.
2012. okt. 19. 15:49
 15/46 anonim ***** válasza:
76%
Én fullra egyetértek a 15:29-es válaszadóval.
2012. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj felőlem egy falkát is tarthatsz, sajnos nem én döntöm el, h lehet e vagy sem kutyád.. én csak a véleményemet mondom arról, hogy egy 11éves kislány akinek a szobába barbizni kéne nem tud gondoskodni egy kutyáról!

Egy kutya gondozása nem annyiból áll, h kimész hozzá megsimogatod és visszamész..

2012. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Tudom.
2012. okt. 19. 16:30
 18/46 anonim ***** válasza:
7%

Ő ezt szeretné, erre vágyik. Kertesházban élnek, mi kell még ennél jobb hely a kutyának? Pont 5x annyit fog vele foglalkozni mint a szülei vagy te vagy én tenném. Egyrészt mert van rá ideje, másrészt mert egész nap ekörül forog az agya. Mi ezzel a baj? Akik kutyát adtak ajándékba a gyereknek azok most mind vigyék vissza mert a kutyának jobb a menhelyen?

Azért ne kelljen már a kutyatartáshoz 2 diploma, egy kicsit el vagytok szállva már ebben a témában.

2012. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
87%

sajnállak h szerinted a kutyatartás ott kimerül, hogy kertben elvan a kutya és kész...

gondolkozzál már picit 11éves gyerek ami azt jelenti h 4ig iskolába van! fél 5re hazaér kajál átöltözik stb. 5 óra van! nem hiszem h a szülei elengedi 5 órakorr főleg most amikor már sötét van sétálni a gyereküket a kutyával...

2012. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
89%

ja amúgy meg ha a gyerek szeretne egy mérges csörgőkígyót akkor nyugodtan vegyük meg neki? nem kell foglalkozni azzal h ért e a kígyóhoz vagy sem? van egy terrárium amibe jól elvan és akkor had gondozza a gyerek?

egy kutyatartás igen is felelőséggel jár! sajnos nagyon sok szocializálatlan "hülye" kutya van aki még az élő fának is nekimenne ha tehetné! valamint kétlem h egy 11éves gyerek mondjuk a behívást megtudná neki tanítani!


de gondolom te az az ember vagy akinek a kutyája jobb esetbe 5méteres flexin szaladgálhat ! gondolom sose engeded el vagy nem is sétáltatod..

2012. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!