Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves vagyok és szeretnék...

Yumina kérdése:

11 éves vagyok és szeretnék egy kutyát. Milyen fajtát tudtok ajánlani aminek nem túl hosszú a szőre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:33
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Az előző kutyád milyen fajtájú volt?

Őt hogyan gondoztad?

2012. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Az előző kutyám keverék volt (puli és valamilyen spicc) nagyon szerettem :)


Anya megígérte, hogy elmegyünk egy menhelyre :)

2012. okt. 20. 06:41
 33/46 anonim válasza:
0%
Beagle,Foxi!! Őket ajánlom,mert nekem ők a kedvenceim,és ilyen kutyiaim vannak.Olyan cukiik(:
2012. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
12%
golden retríver
2012. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
17%

Válasszatok a menhelyről egy aranyos kutyust, aki megtetszik.

Nem értem az itt válaszolók többségét. Miért ne lehetne kutyájuk, ha normálisan sétáltatják, foglalkoznak vele stb. Lassan tényleg, már többet foglalkoznak itt bizonyos sznobok a kutyáikkal, mint a saját gyerekeikkel, családtagjaikkal...

2012. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Félreértettétek a válaszaimat.Rengeteget foglalkoznék vele de nem túl sok anyagi költséget szeretnénk nem valami "királyi" kutyára gondoltunk úgy értem.
2012. okt. 20. 15:05
 37/46 anonim válasza:
38%
Német juhász....ő lesz a legjobb barátod!Szuka ne kan!
2012. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
És... ugyanaz vagyok aki felettem van!....Kicsit vegyetek,mert ha már nagy akkor nem jó...Szóval!Sok sikert!:)
2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%

Ha értessz a neveléshez, és tudsz határozott lenni, akkor pitbullt, mert az egy megnyerő kiállású kutya, rengeteg szeretettel, de nem néz ki túl "érzelgősen". Nekem van pitem, és remek kutya.De lehetőleg a póráza és nyakörve jó erős legyen, és már kiskutyának szokja meg.

[link] egy szép red nose pit. és itt egy blue nose is: [link]

2012. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
Ha nem akarsz sok pénzt költeni akkor válasz menhelyről, nagyon aranyosak vannak ott is, és amelyikbe beleszeretsz biztos nem bánod meg.Igaz ott is fizetni kell valamennyit, az oltás a chip miatt de már arra nem lesz gondod.És nagyon hálás lesz neked hogy magadhoz veszed.Kérlek írj majd hogy döntöttél.Sok sikert kis állatbarát!
2012. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!