Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most tényleg több a gazdit...

Most tényleg több a gazdit kereső állatok száma, vagy csak én látom úgy?

Figyelt kérdés
Mintha sokkal több kutya/cica kerülne utcára, jobb esetben menhelyre, mint eddig. Utoljára pár éve tapasztaltam ilyen, aztán szerencsére "divat" lett az örökbe fogadás. Most megint nem az, vagy tényleg több állatot dobnak ki?
2012. okt. 19. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kötelező csippelés, oltás.. Az az ember aki a keresi a legolcsóbb párizsit nem tudja kifizetni ez a 5-10 ezer forintot.. és a kutya nem létszükség.. Szomrú de sajnos így van.
2012. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most fog megnőni csak igazán a számuk, hisz most tüzelnek a szulkák (jön a téli babadömbing), aztán meg a chipelés miatt...Sokan fognak a kidobással várni addig, míg elkezdik ellenőrizn ia chip meglétét.
2012. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de a chip 3500 ft. Értem a párizsis példát, de ha most nem is, januárig csak lesz 3500-ja az embernek, hogy beadassa? Nem?
2012. okt. 19. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekik teljesen más az értékrendjük. '3500 ft az 5 doboz cigi, majd biztos olyan hülyeségre költöm, mint csipp. Buksi úgysem megy el soha a láncról. Ha ellenőriznek, meg majd elhajtom.'
2012. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van egy másik házunk egy kicsi faluban. Ott ismerem a legpletykásabb embert, enki elmondtam h kell CHIP a kutyába dec. 31-ig. Mondom majd jól elhíreszteli. Erre mondta az embikéknek h kell CHIPS a kutyákba XD


Szóval én a körülötte csapott hírverést is kevésnek tartom. Se rádióban nem hallottam még róla, se tv-ben (nem a fókuszról beszélek, hanem pl ebből is lehetne társadalmi felhívás).

2012. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező igen több a chip óta,a macska és a kutya akik gazdikeresők
2012. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


A jószág-azonosítós dolgot érdemes komolyan venni, mert lesz még ebből ne mulass! Jelezte ezt egy közterületes ismerősöm.


Bocs az OFF-ért.


Üdv!

2012. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nincs elég hírverés a chip körül. Pont azért hogy lehessen büntetni érte... Kövezzetek meg, de így van szerintem..
2012. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem se híresztelik el eléggé,kéne egy reklámot csinálni amit ugyan úgy leadnak tv-be rádióba egyaránt és kész..

de amúgy meg vhol nem 3500 ft hanem több, ahová mi járunk ott 6 ezer volt ismerősömnek, aztán egy másik ismerőstől hallottuk,hogy Veresen 3500 ft a chip,hát majd oda visszük a kutyákat :D

2012. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es jól mondja, nagyon sokan néznek úgy a kutyájukra, h csak enni kell neki adni és cserébe van, aki figyel a területre, meg az értékekre. ha van kutya, nem lopják el a betonkeverőt és ennyit megér az etetése. de ha a költségei növekednek (akár egyszeri költségek, mint pl a chip), akkor már inkább szélnek ereszti, nehogy nullszaldós legyen az állattartás. nem egy olyan állatmenhelyes hirdetést látok egyébként, h a megtalált kutyában volt chip, értesítették a gazdit, h náluk van a kutyája és a gazda kijelentette, h ne hozzák vissza,mert neki már nem kell. és igen, vhogy nekem is az az érzésem, h mostanában mintha több kutya kerülne az utcára, mint eddig
2012. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!