Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslámmal nem tudtam felszáll...

Vizslámmal nem tudtam felszállni a HÉV-re, egyszerűen nem tudja mi az, nem akar felugrani a lépcsőn, igaz elég magas. Mit tudnék csinálni, hogy felszálljon? Hogy tudnám rávenni?

Figyelt kérdés

Eléggé elkeseredtem, egymás után több hév ment el úgy, hogy nem szálltunk fel rá, aztán feladtam a dolgot.


Minden hasznos tanácsot előre is köszönök!



2012. okt. 19. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Felrakod pl. a kutyát, ha emiatt ment el tobb vonat..te bolond vagy már bocsi.

A kutya annak a lépcsőjére nem is tud felugrani szerintem. Az én vizslám se menne fel.

2012. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold be a logikádat.

Vagy várd meg amíg a kutya szól hogy emeld fel:D

2012. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%

ekkora lúzert.


talán nem ott kellene megtanítani a kutyád lépcsőre mászni :D

2012. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Akard jobban, hogy felmenjen. Meg mondjuk vidd ki a végállomásra, és álló héven gyakorold vele a fel- és leszállást addig, amíg nem megy tökéletesen.

És valószínűleg az sem ártana, hogyha a szemében megbízhatóbb vezető lennél, és akarná azt csinálni, ami szerinted jó, ahelyett, hogy mindkettőtök életét félti. Ezügyben olvass utána a falkavezérségnek alaposan, és/vagy kérd szakember segítségét.

2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%
ráadásul arra a lépcsőre embernek se könnyű :D
2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Vagy megtanítod neki a "hopp" vezényszót, vagy ölbe kapod és felteszed.
2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én felteszem, meg leszedem. pont. :D vonatozunk is gyakran.
2012. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mondjuk az is segít, ha amúgy hozzá van szokva a kutya a zajos dolgokhoz, a tömeghez, a mászáshoz, az új helyekhez, a szájkosárhoz, mert ha mindez egyszerre kezdi el stresszelni, akkor ne csodálkozz rajta, ha nem különösebben együttműködő.
2012. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de egy 40 kilós vizslát szerintetek, hogy emeljek fel? Nem bírom el...
2012. okt. 19. 23:50
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
40 kilós vizsla!? Akkor mondjuk kezdd azzal, hogy lefogyasztod a kutyát úgy 15 kilóval kevesebbre, aztán kezdjük előről a beszélgetést...
2012. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!