Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek melyik kutya tetszik?...

Kinek melyik kutya tetszik? (linkek alul)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 20. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Rudi a felemás füleivel ezek közül.

De ezek hatalmas kutyák... én nem ilyet választanék.

2012. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ördög. :)
2012. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem is rudi a kedvenc:)
2012. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ördög és Rudi. :)
2012. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Rudi, vagy Boci. :-) de érdemesebb egyébként kölyökkutyát magadhoz fogadnod, menhelyen is szoktak kölyökkutyák lenni. Sokkal könnyebben megtaníthatsz egy kicsi kutyát, mint egy nagyot. Pláne, h szép dolog kutyát örökbe fogadni, de a menhelyes kutyák általában azért elég sok mindent megéltek már, amikről nem is tudhatsz, így sok kutyához sokkal több türelem kell mint akár egy kölyökkutyát megtanítani. Mert sok esetben a menhelyes kutyák azért hozzászoktak h nem gazdival élnek, úgyhogy első körben el kell majd érd, h téged tartson falkavezérnek, plusz egy csomó rossz szokása lehet, amire nem tanították meg, plusz sok esetben azért lelkigondjuk is van. De mindenképpen érdemes örökbefogadni, énis fogadtam örökbe, és borzasztóan hálásak tudnak lenni. :-)) Sok sikert!
2012. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ördög és Boci!
2012. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ezek közép vagy nagytermetűek.ELőző:köszönöm
2012. okt. 20. 10:33
 8/18 anonim ***** válasza:
A nagyobb termetű és az idősebb kutyák is megérdemelnek egy jobb életet. Szerintem ne külső alapján dönts, hanem nézd meg őket személyesen, és majd kiválasztod a neked megfelelőt. Valamikor a kutya választ ki téged :-) (De a kérdésedre válaszolva: Rudi.)
2012. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek Rudi(Ludi XD) tetszik
2012. okt. 20. 10:57
 10/18 anonim ***** válasza:

Ördög. :)

Jobban szeretem ezeket a nagy, fekete kutyákat. :)

2012. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!