Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyát....

Nagyon szeretnék egy kutyát. Miért történik ez velem?! A szüleim mért nem engedik, mikor tudják, hogy mi van?

Figyelt kérdés

Na szóval.

14 éves fiú vagyok.

Mindenki utál. Iskolában csak haverjaim vannak. Nagyon sokuk kibeszélős, kétszínű. Van egy húgom.. ő a család mindene. Ő megkap mindent amit szeretne, és ha velem van valahol, például együtt megyünk boltba, stb, akkor ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, akkor nyilvános helyen is műsír, visítozik, és azt szokta nekem ordibálni, hogy: "Dögölj meg!". és ezt naponta többször is.

Ha a szájára ütök, akkor itthon műsír és anya és apa pedig megvernek, hogy én milyen jogon verem meg a gyereket. Múltkor nagyon felhúzott, mindennek lehordott, és véletlenül lek*rváztam. természetesen megvertek érte. De ez számomra már nem meglepő. Ha ő káromkodik rám, az nem érdekli őket, max rászólnak. Ha én, akkor én vagyok a hibás...MEGINT.


És azt nem tehetem meg, hogy nem foglalkozok vele, mert akkor ordibálnak velem a szüleim, ezért muszáj foglalkoznom vele... pedig már hányingerem van tőle.:S


Kutyám túl nagy hozzám, nem lehet vele játszani; macska magának való, nemérdekli őt senki és semmi; a hörcsögöm meg ismét magának való.


Az utcára kiszoktam menni tesómhoz, és barátnőihez játszani, de van 2 olyan személy, aki ha felbukkan, akkor engem elfelejtenek. tehát én csak amolyan "pótlék" vagyok, ha nincs más.


És ma tesómat nem akartam vinni a biciklimen, a dögöljmegezésért, és ezért anyám behívott, és nem mehettem ki. Csodálatos érzés volt. De a gyerekek sem szeretnek, csak akkor "viselnek el", ha nincs ott az a 2 személy közül valamelyik.


Apám meg ma direkt(!) felhúzott idegileg, hogy mért nem megyek játszani a kutyával... én kiborultam, sírni kezdtem. a pszichológust emlegették, közben röhögtek, hogy fel tudtak idegesíteni. A kutyánk túl nagy hozzám, ugrál rám, kicsikarja a hátamat, túl durva.

Sétáltatni nem tudom, mert elhúz. Ő sétáltat engem.


Annyira vágyom egy barátra, társra, aki mindig(!) mellettem van. Akivel el tudok menni sétálni, akivel egész nap együtt tudok lenni. Kellene nekem egy kutya. Nagyon fontos lenne. Egyedül vagyok teljesen.

Anyám is mindig tesómnak ad igazat, legyen bármi a téma.


Hogyan tudnám meggyőzni őket, hogy lehessen egy SAJÁT kutyám? aki csak az enyém?

Nagyon szépen kérlek titeket, normálisan válaszoljatok. már a szemem kisírtam annyira össze vagyok omolva lelkileg. És a legszebb az egészben az, hogy a szüleim tudják, hogy akarok kutyát, nem engedik, és azt is tudják, hogy nincsenek barátaim.. és viccelődnek is rajtam.


Kérlek, adjatok tanácsokat, hogy hogyan tudnám biztosra meggyőzni őket a kutyáról.


2012. okt. 20. 20:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetnek, mivel önkéntes munka. Menj el oda és mondd meg, h segíteni szeretnél.

eleinte nem sokat fogsz magukkal a kutyákkal foglalkozni, a "kezdők" feladata mindig a kakiszedés, takarítás, stb. De ahogy haladsz az idővel, már vihetsz sétálni kutyát, etethetsz, stb. Hidd el, nagyon jót fog tenni.

2012. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!